Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most derült ki hogy van...

Most derült ki hogy van mégegy féltestvérem aki egy évvel fiatalabb mint én, és nem a legjobb módon derült ki.(lent) Ti mit csinálnátok a helyemben? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

23F vagyok. Van egy féltestvérem aki jóval idősebb mint én és pici baba korom óta ismerem. Nem éltünk együtt, de tartjuk a kapcsolatot, és gyakran összefutunk.

Pár hónapja instagramon megtaláltuk egymást egy 22 éves lánnyal, és elég hamar szimpátiát kezdtünk érezni egymás iránt, szóval egyre gyakrabban elkezdtünk találkozgatni, és egy kapcsolatból szerintem nem kell részletezni hogy mi következik egy idő után ha együtt alszunk.

Ezzel még nem is lenne akkora baj, viszont tegnap előtt kiderült hogy rokon, ráadásul féltestvér mert megismerték egymást az igazi felmenők egy találkozás alkalmával. Azt hadd ne mondjam hogy mekkora balhé van belőle, ugyanis a másik felmenőm erről semmit nem tudott, úgy ahogy én sem, és a "barátnőm"(??!!!) sem, ő úgy tudta a saját anyjától hogy az apja kiskorában elhúzott külföldre és soha nem látta azóta. Még képeket is mutogatott neki róla, ami egy másik előző pasija volt a nőnek.

Szóval ezzel a szituációval mit lehetne kezdeni? Nyilván lesokkoló volt mindkettőnknek, de nem igazán tudunk rokonként tekinteni egymásra. Főleg úgy hogy együtt voltunk már egy ideje.

A kapcsolatot meg főleg nem szeretnénk teljesen megszakítani egymással.


2021. márc. 8. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha mégsem az:

Szakítsatok szépen. Ilyen egyszerű.

2021. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Kamu sztori, vmi fordulatosabbat találj ki legközelebbb! 😂😂😂😂
2021. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ide mindenki csak trollkodni jár?
2021. márc. 8. 13:17
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen mindenki téged is beleszámítva
2021. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
3. Te vagy rá q legjobb példa! 😂
2021. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" hozzászólásokat, úgy látszik ez az oldal is szépen hanyatlik.
2021. márc. 8. 13:41
 7/18 A kérdező kommentje:
1# es- ez ilyen szituban elég nehéz kérdés, megnézném mit lépnél a helyünkben.
2021. márc. 8. 13:41
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
#7 Jézus, amint kiderülne egy ilyen, én szakítanék azonnal. Lehet hogy az elején nehéz lesz, de annyi meg annyi lány van a világon, nehogy már a féltestvéreddel akarj járni.
2021. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Szia

Pároddal mit gondoltok erről a helyzetről? Működne továbbra is a dolog?

Szüleid rokonok?

E szerint: [link]

Lehet probléma.

Keressetek fel szakembert, ha tényleg komolyan akarjátok a kapcsolatot, akkor lehet-e így gyerek. Vagy örökbe fogadás, de csak akkor ha nagyon komolyan akarjátok egymást.

2021. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9#

Gyereket szerencsére egyikünk sem szeretne,

Csak nehogy emiatt megbüntessenek vagy nemtom. Mondjuk az ég világon semmi közük hozzá, főleg így hogy csak most derült ki.

2021. márc. 9. 05:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!