Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a nővéremmel?

Mit csináljak a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Napokig kerestem az egyik kedvenc pólómat, sehol nem találtam. A tesóm azt mondta, hogy ő se látta, de ma megtaláltam a kukába, amikor kivittem a szemetet. Számon kértem a családomat hogy ki dobta ki, erre a nővérem mondta, hogy ő volt. Elvileg régi, rongyos volt a felső, ezért már ki kellett dobni, holott csak egy folt volt rajta (körömlakk). Kérdeztem tőle, hogy nem mindegy mit hordok itthon, erre azt felelte, hogy vegyek új ruhákat.

Ő szinte az egész fizetését ruhákra költi meg szépségápolási cikkekre, olyan ruhákat is megvett, amiket még egyszer sem vett fel. Nos én vele ellentétben spórolok, csak azt veszem meg, amire szükségem van, ezért nyilván nem fogok új ruhákat venni, azért, hogy itthon jól nézzek ki.

Mellesleg nem először fordult már elő, hogy kidobta a cuccaimat. Volt, amikor a könyveimet akarta kidobni, mondván gyerekkönyvek.


2021. ápr. 11. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A tesód ellenséges veled, passzív agresszió annak a neve, amikor ártani akar neked, de ezt nem nyíltan teszi. Vegyél zárat a szobaajtódra, a szüleidnek mondd meg, hogy a nővéred ellopkodja és kidobálja holmijaidat, ezért kényszerülsz erre.
2021. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor most te jössz. Dobd ki az egyik kedvenc felsőjét!
2021. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
és ha megkérdi, miért, azért, mert ronda, ízléstelen, szégyelled, hogy a tesód ilyeneket hord.
2021. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon gonosz volt a nővéredtől. Én nem javaslom a bosszút, legyél ennél okosabb. Zárd be a szobádat, a ruháid mosását te magad intézd, akkor talán nem lesz hozzáférése.
2021. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem bosszú a tesó ruhájának kidobása. A szép szó nyilván nem hat a gonosz csajra, de így látja, hogy amit megtesz, az ővele saját magával is mindig meg fog történni. Ez egy primitív fejbe való belesulykolása az ok-okozat szabályának mindössze.
2021. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Meg is lehet mondani neki egyenesen, hogy ahányszor neked valamid eltűnik, minden egyes alkalommal neki is el fog tűnni valamije, erre számítson.
2021. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Csapdosd a fejét a hajánál fogva az ajtófélfához, és közben ismételgesd: "Ugye többé nem nyúlsz a holmijaimhoz???"
2021. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom megbosszulni, én nem vagyok pofátlan vele ellentétben. Az a baj, hogy ő azt hiszi, hogy teljesen rendben van, amit csinált. Ha az ő felsőjén van egy kis hiba, azonnal ki is dobja, helyette pedig vesz új ruhákat. El van szállva magától, mert a szüleink eltartják, nem kérnek el tőle pénzt. Ő meg képes havi 200ezret elpazarolni minden hülyeségre. A hónap végére többnyire már nincs semmi pénze. Akkor fogja megtudni milyen is az élet, ha elköltözik, és az egész fizetése rá fog menni a rezsire meg a kajára.
2021. ápr. 11. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elköltözni, épp ezért.
2021. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
37%
b@szd meg a csajszit,akor talán nem ellenséges
2021. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!