Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a bátyámmal?...

Mit csináljak a bátyámmal? Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
A bátyám konkrétan rám állította az egyik haverját hogy “szedjen fel” és d*gjon meg rendesen. Mert látott a barátnőmmel összebújva aludni, és kikombinálta hogy leszbikus vagyok, és nekem csak egy kellő képp nagy férfi nemiszerv kell, és akkor észhez térek... Nem vagyok leszbikus, a barátnőmet nyugtattam úgy hogy átkaroltam, és elaludtunk, ennyi történt. De azért az hogy kérdés nélkül le akart fektetni a haverjával ez elég bosszantó. Szerencsére akiről azt gondolta a haverja, velem jófejebb volt és csak szólt, és nem tett semmit. Mit kéne tennem? Elmondani a bátyámnak hogy nem vagyok leszbikus és csak azért nem látott még pasival, mert nem vonz a szex? 17L (de azért én továbbra is úgy érzem hogy a szexuális életemhez, vágyaimhoz, identitásomhoz senkinek nincs köze, akinek én nem akarom elmondani...)

2021. ápr. 14. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

A bátyád vagy szívatott, vagy nem normális és identitászavara van. Utóbbi esetben pszichiáter. Amúgy igen, pontosan azt kéne tenned, amit leírtál, megmondani a bátyádnak, hogy heteroszexuális vagy és a barátnődet csak megnyugtattad, mert zaklatott állapotban volt.


Ne haragudj, de ilyen kérdést minek kell feltenni, ha a kérdésben megválaszolod saját magadnak a kérdésed? A többihez meg csak annyit, hogy senki másnak nincs köze a szexuális életedhez, csak annak, akivel osztozol rajta.

2021. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De bátyám még nem tudja hogy mi történt, mert megkértem a haverját hogy mondja azt a bátyámnak megtette, akkor ez tűnt megoldásnak, de már nem tartom jó ötletnek. Nem akarok vele beszélni a magánéletemről, de ez nagyon rosszul esett...
2021. ápr. 14. 09:44
 3/13 Vuk-91 ***** válasza:
89%
Szóval a bátyád úgy reagálta le a lezbi éj téves látszatát, hogy nemi erőszakra bíztatja egy haverját veled szemben? Ez nem normális! Már a homofóbiánál is elvesztettem vele szemben minden lehetőségét a tiszteletnek, de az, hogy rád küld valakit annak reményében, hogy erőszakoljon meg és attól "beheterulsz"? Nem is így működnek a dolgok, meg különben is, itt mondod, hogy nem ez volt a helyzet. Nagyon örülök, hogy ez a barát jófej volt veled, a bátyáddal szerintem úgy szüntess meg minden kapcsolatot, ahogy van, azzal se etessen, hogy "szeretetből csinálja", mert ha egy elmebeteg szeret, ráadásul így, az nem szeretet, az valami eltorzult formája a tapadósságnak.
2021. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Látom kezdenek elharapózni a kommentek, pedig nem írt a lány arról, hogy erőszakra biztatta a bátyja a havert. Idézem: “szedjen fel”, nem pedig kapjon el vagy teperjen le. Szóval ácsi, kedves kommentelők. Ettől függetlenül ez egy idióta dolog a bátyjától, és jól nem sülhet el akkor sem, ha történetesen sikerül a terv, és nem jófej a haver.

Kérdező, nem akarok tanácsot adni neked, hogy mit tegyél, alapvetően jó ötlet lenne tisztázni a félreértést a bátyáddal, meg azt, hogy egy barom, amiért ilyen tervet eszelt ki, már bocsánat. viszont valami oka csak volt annak, hogy a haverral azt beszélted meg, mondja azt, hogy sikerült a dolog. Félsz a bátyádtól???

Szüleitekkel nem tudsz beszélni?

Olyantól kellene tanácsot kérned inkább, aki ismer téged és a bátyádat is, nem pedig vadidegenektől itt a neten. Tudom, ha zárkózottabb típus vagy, nehéz dolog ilyenekről bárkivel beszélni, de az sem megoldás, hogy a szőnyeg alá söpröd, és hazudozol ill. mást hazugságra biztatsz.

2021. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A bátyád egy pofátlan suttyó és szarjon sünt. Remélem ezek után nem tervezel vele jóban lenni vag bármilyen módon beavatni az életedbe.
2021. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért fél mindenki a bátyádtól. Azt kellett kamuzni neki, hogy megtette. Miért nem mertétek neki elmondani, hogy mi van? Akkor már azt is kamuzhattad volna neki, hogy lezbi vagy és kész fogadja el vagy kotródjon.
2021. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már itt kevés dolgot értek. Egyrészt igen, az elsőnek igaza van, csak az a baj, hogy itt, GYIK-en mindenki ezt csinálja.

Másrészt meg, miért nem bírsz kiállni magadért Kérdező? Ehhez a bátyádnak semmi köze, ahogy le is írtad! És ha leszbikus lennél, akkor mi lenne? Mit ártanál te azzal a bátyádnak, hát köze nincsen a te nemi életedhez vagy identitásodhoz. Miért kellett azt hazudni, hogy lefeküdtetek a haverjával? Így már azt hiszi, hogy minden az ő kis gondolatai szerint megy. El tudom képzelni milyen ember lehet a bátyád, és sajnállak is miatta, de tudnod kell, hogy így, hogy meg sem beszéled vele, semmi nem fog változni.

2021. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a te dolgod, de azért azt sem értem miért titok hogy hetero vagy. Miért kell titkolni ha nem szégyelled?

Meg kellene előzni a többi ilyen hülyeségét a tesódnak, tehát ebben az esetben szerintem is el kellene mondanod neki hogy nem vagy leszbikus.

Igen, rosszul döntöttél. Mert semmivel se lesz jobb hogy most mindenki abban a hiszemben lesz hogy a haverja csak úgy megdugott. Így most mindenki azt fogja hinni hogy könnyen kapható vagy. Engem ez jobban zavarna.

2021. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd seggbe!
2021. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy könnyűvérű legyek mások szemében, de nem igazán tudok a bátyámmal szembe szállni. Ő anyuci és apuci kicsi tökéletes fia. Az erkölcs mintapéldája, soha nem leszek olyan kedves, okos, szorgos, mint ő. Egyszer még mikor 18 volt cigizett a haverjaival és a teraszon maradt egy csikk, a bátyám rám fogta (14 évesen) hogy aputól loptam egy cigit, és elszívtam. Az én szavam a bátyámé ellen semmit nem ért és 2 hét szobafogságot kaptam. És még nagyon sok ilyen eset volt. A szüleim szemében a bátyám egy szent, én pedig a szülők rémálma vagyok...
2021. ápr. 14. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!