Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem többször kölcsön...

A nővérem többször kölcsön adta a kutyámat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és vettem magamnak egy kutyát 2 éve, én fizetem a kajáját, én fizetem az oltásait mindent,a diákmunkából szerzett pénzből. Én foglalkozok vele, velem alszik, én viszem mindig sétálni bárhova megyek utazni a kutya jön velem magyarul az én kutyám, hiába lakik ő is itt vele. A barátjával néha elkérik hogy elvinnék sétálni vagy ha kirándulni mennek, szeretnék néha vinni ezzel nekem semmi baj nincs mert megis kérdezték csak kirándulni viszik de van amikor haza jövök látom hogy a kutyám sehol megkérdezem hol van azt mondja hogy odaadta a barátjának és haza vitte és ráér ha holnap visszahozza. Nagyon kiakadtam mert ez már nem az első eset. Összevesztünk és még ő van felháborodva hogy nem bántják a kutyát meg ők is gondoskodnak róla amikor velük van ritkán. Megkérdezés nélkül elviszik és majd hozzák pár nap múlva. Jogos a kiakadásom?

2021. ápr. 21. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen.

Soha nem engedném mégegyszer el vele sehova a kutyám. Sőt, azonnal venném a cipőmet és mennék az ismerőshöz érte.

2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen jogos a felháborodásod :D. Én tuti hatalmas balhét csináltam volna.

Legközelebb már sétálni se engedd nekik elvinni, ez nem normális, hogy csak úgy odaadják valakinek csóró kutyát, aztán ki tudja mit csinálnak vele.

2021. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
99%
Ugyanazt tennem , mint az 1-es válaszoló.
2021. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt mondom mint a többiek. Azonnal követeltem volna , hogy hozza vissza, és többet rá sem nèzhetne
2021. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
93%
Mi az hogy kölcsönadja? Más tárgyait SE nemhogy egy élőlényt.
2021. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
elmennék érte azonnal... testvérem meg sose vihetné még csak le se
2021. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen! Nekem amúgy megfordulna a fejemben, hogy mit csinál a barátja a kutyával, hogy ennyiszer elviszi. Amúgy csak csöndben mondom ez ugyanúgy az ellopás kategória, szóval ezért simán fel is jelenthetnéd őket.


Amúgy milyen fajta kutya?


Teljesen jogos, hogy kiakadtál!


Ha kell nekik kutya vegyenek maguknak egyet, ne a tiédet lopják el állandóan. Te teljesen önmagad gondoskodsz róla, van tulajdonlapod, és tudod bizonyítani, hogy a kutya a tiéd, szóval én a helyedben gyorsan helyre tenném őket.


A kutya viselkedésében nem történt változás?

2021. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
97%
Fajtatiszta? Ivartalanított? Mert olyat már hallottam, hogy a kant jó pénzért fedeztetni hordta el a kedves családtag..
2021. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
99%
Semmi joga sincs ehez. Teljesen jogos a kiakadásod. Egyáltalán, mi joga van oda adni, egy olyan kutyát, ami nem is az övé egy olyan embernek, aki nem is családtag, ráadásul úgy hogy még sem kérdezik?! Én is kiakadnék. Ugyan azt csinálnám mint az első, azonnal mennék a kutyáért. Aztán, el beszélgetnék velük.
2021. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
98%

Megértelek.

Ez nem egy tárgy, hogy majd ráér visszahozni, ez egy élet.

Mint mondtad, te vagy az aki mindig vele van, tehát ha ilyen sokat ,,kérik kölcsön,, megviselheti érzelmileg

2021. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!