Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állíthatom le?

Hogyan állíthatom le?

Figyelt kérdés

A testvérem bejelölte a páromat. Párom persze visszajelölte. Nem is ez a probléma.

De az már zavar,hogy 0-24-ben írkál neki a testvérem. Párom már szólt neki,hogy ne írjon neki,és ne is hívja,de mint ha falnak beszélne.

Azóta már átjár,van amikor direkt úgy csinálunk,mint ha nem is lennénk itthon..

Viszont volt esküvőjük,arra meg kénytelenek voltunk elmenni,akkor sem a férjével foglalkozott,hanem a párommal.

Ha meg mondom neki,hogy álljon le,mert zavar,akkor én vagyok a sz*r,meg a rossz..

Amúgy tesóm 27 éves...


19/L


2021. ápr. 22. 10:54
 1/10 kicsibarany ***** válasza:
97%
A facebookon és a telefonon is le lehet tiltani. Ha minden hatástalan, akkor jelezném a férjének.
2021. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
mármint tesód a te párodra nyomul?? és a férjét ez nem zavarja??
2021. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Én azért nem szólnék a férjének mert ettől tönkremehet a kapcsolatuk és akkor csak még inkább rá nyomulnak a párodra.
2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vuk-91 ***** válasza:
96%
Hát, nagyon messzire költözzetek el, tiltsátok le, és ha alternatív fiókokat nyit, tiltsátok le azt is. Az ilyen egy beteg ember akinek sürgősen kéne egy szakértői segítség.
2021. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tepfal ***** válasza:
91%
Beszéljetek vele a pároddal együtt, hogy ez nektek nagyon kellemetlen. Külön is ülj le vele, illetve ha jó a kapcsolat a szüleiddel, vond be őket is. Ha nem érti meg így sem, hogy zavaró, ahogy viselkedik, akkor le kell tiltani közösségi médián, telefonon, stb. Az meg szerintem alap, hogyha valaki kéretlenül állít a lakásomhoz, akkor nem engedem be (nyilván vészhelyzetben igen). Ha ilyen történne, megmondanám, hogy ha találkozni akar, akkor egyeztessünk előtte, mert különben nem fogom beengedni.
2021. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a kedvesed ne valaszoljon neki, es legyen tavolsagtarto a talalkozasokkor. ha a novered nem all le, akkor meg a ferje elott jo hangosan mondd meg, hogy kati inkabb a ferjeddel foglalkozz ne az en baratommal. ha egy kicsit megszegyenited hatha eszbekap
2021. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Négyesben konfrontálnám a helyzettel, ha ez lepereg, akkor a tágabb család felé is transzparenssé tenném, amit művel. Ha le van tiltva és továbbra is zaklat titeket, akkor ugyanúgy irány a rendőrség, mint bármely más zavarodott elméjű ember esetében.

Audrey Taotou-tól falra mászok, de a 'Szeretni bolondulásig' c. filmje elég jól bemutatja, hogy van az az eset, amikor a zaklató és az áldozat "nem ugyanazt a filmet nézik". Ijesztő.

2021. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De én azt nem értem,hogy ez neki miért jó?

Volt amikor rákérdeztem,hogy tetszik-e neki a párom. Csak mert elég furán méregette,de akkor csak annyit mondott,hogy igazán férfias,és ennyi...

Azóta meg furcsán viselkedik,amit ugye írtam is.

2021. ápr. 22. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
nem lehet hogy megijedt az elköteleződéstől (házasság), de szakítani nem mert?
2021. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Te egy abnormálisan viselkedő embert próbálsz megerteni és logikát keres abban, amit tesz? Visszafejtve a tettei alapján nekem is az jön le, hogy rá akar mászni a párodra.

Azt ugye te sem gondolod komolyan (?), hogy amennyiben valóban, akkor ezt neked majd őszintén beismeri...?

Nem lenne fair veletek szemben, ha nektek kellene lépni a jelenlegi lakohelyetekről, de bennem már ez is megfordulna egy ponton túl, mert ennek soha nem lesz vége, ha a tesódon múlik (aki nyomul) meg rajtatok (akik csak kérdezgetik meg ejnye-bejnyéztek, és _megérteni_ próbáljátok amit nem lehet, és megértetni valamit azzal, aki pontosan tisztaban van ezzel és esze ágában nincs betartani a játékszabályokat).

Aki úgy akarja megoldani a problémáját, hogy semmin sem változtat és csodálkozik, hogy semmi nem történik, az nem túl okos. :(

2021. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!