Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire "normális" egy...

Mennyire "normális" egy testvérrel albérletbe költözni?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk, jelenleg a családi házban a szüleinkkel. Kényelmesen elférünk és a szüleink ott támogatnak minket mindenben, ahol tudnak, ettől függetlenül, mindenki ad a háztartásba megfelelő összeget és kiveszi a részét a házimunkàból. Igazából ez teljesen lényegtelen infó volt. :D Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha a testvérem és én is Budapesten akarunk elhelyezkedni, illetve tovább menni, akkor mennyire normális, hogy egy albérletbe költözzünk? Ugye egy albérlet, azért jóval kisebb, illetve mivel én lány, ő fiú, nem tudom mennyire lenne normális, nem lenne egy idő után sok mind a kettőnknek. Vagy hogy élne a másik magánéletet, stb. ilyeneken gondolkozom.

2021. ápr. 25. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2 szobás albiba full normális. És nyilván nem életetek végéig maradtok így, csak ideig óráig.
2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát... Nehézkes ügy 😅😅 húgommal mi is hasonlóba keveredhetnénk jövőre, de ő hallani sem akar róla 😅
2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, most is egy fedél alatt éltek, ismeritek egymás szokásait, ezzel nemigen lesz baj szerintem. Társadalmi- meg magánéletet (igen, utóbbi alatt azt értem) ne ott éljetek és nem lesz gond.
2021. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Kèt külön hálószobás albiban nem lesz másabb, mint otthon, én nem értem az aggodalmad. Ha most se mentek egymás agyára, miért ne? :)

Egyébként nem lényegtelen a házimunkás infó, mert ez lehet a legnagyobb konfliktusforrás, ha ketten lesztek, hogy ki mennyire kupis, ki mikor takarít, mosogat, stb.

2021. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha joban vagytok, akkor tok normalis es szerintem jobb otlet, mint full idegennel koltozni ossze.


de ha nem vagytok joban, vagy nagyon eltero az eletstilusotok, akkor csak rosszabb lesz mint otthon, mert itt most nem lesznek veletek a szuleitek villamharitonak

2021. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra ügyeljetek, hogy legyen külön háló mindenkinek, és legyen meg a magánszférátok.

Azt meg megkell beszélnetek egymással, hogy mennyire zavaró, ha másiknak éppen összejött valami. (Ergo ott legyen szex vagy a partnernél 🤷‍♂️)

2021. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát amíg nem lőcsöli az egyik a másikra a házimunkát, és rendesen elosztjátok a költségeket, nem látom mi baj lehetne. Jól ismeritek egymás bogarait, nyilván meg is szoktátok. Szerintem jobb opció mint egy vadidegennel összeköltözni.
2021. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, várhatóan nem lesz vita a költségekkel, házimunkával kapcsolatban, nem fogtok beleszólni egymás magánéletébe, akkor szerintem teljesen rendben van, sokkal jobb mint egy vadidegennel összeköltözni, vagy egy 20m2es lyukban egyedül nyomorogni 90 ezerért. Két külön hálószoba kell és kész.
2021. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!