Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek felhozzam ezt a...

Szerintetek felhozzam ezt a problémát neki?

Figyelt kérdés
Bátyjám feleségéről lenne szó...Ott kezdem hogy mikor nekünk összejött az első baba,és akár a névválasztásban is Párommal nagyon megtetszett egy keresztnév,de közben megismertünk egy nagyon unszinpatikus személyt ezzel a névvel,így egy hasonló,de mégsem azt a nevet adtuk,rá 1 évre nekik is megszületett a pici,és persze hogy a kislányuknak azt a nevet adták,amit majdnem mi,illetve második névként a MI gyermekünk nevét,itt még elviseltük,de aztán mikor jött a második baba,kiköltöztünk vidékre egy nagyobb házba,onnantól hogy építkeztünk,és jöttek látogatóba,másnap a házakat kezdte el nézegetni,még ehez tartozik hogy mikor nekik is lett egy "új" házuk(a régit felújították,mert nem akart a testvérem kiadni külön)nekünk már javában készen volt,és egy medencét ásattunk a kertbe,erre senki nem találná ki,felkeresték a markolós barátjukat hogy nekik is kellene,és még azt a kis kertjük részét is felásatták.Illetve még sok ilyen eset pl a munkával kapcsolatban,vagy akár a szülinapi rendezvényekkel is,Bocsánat ha hosszú lett,de ezzel remélem megértitek mire gondolok

2021. ápr. 27. 10:45
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett elnézést,a lényeg hogy a bátyjám felesége ha kiugrunk az ablakon utánunk ugrik.
2021. ápr. 27. 10:46
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
Fú, írj már légyszi kicsit tagoltabban.
2021. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha felhozod úgyis tagadni fogják, vagy örihari lesz.

Nem ti vagytok az elsők ilyen problémával, sok ember "utánozza" a másikat. Tudom, hogy zavaró, de szerintem az a legjobb, ha ráhagyod. Én ezt tenném legalábbis, max egyszer próbálnék róla beszélni, de abból nem hiszem, hogy nagy változás lenne csak konfliktus.

2021. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

Mit érdekel ez téged? Fáj, hogy nem csak neked van medencéd? A gyereknek a nevére rátettétek a stipistopi jelet?

Az unokatesómat bevallottan rólam nevezte el a nagybátyám. ÉS?

Örülj neki, ha másolnak, az azt jelenti, hogy valamit jól csinálsz.

2021. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
TLDR
2021. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
88%

Nálunk a családban van ugyanez. Építettek egy ikerházat, teljesen ugyanúgy néz ki, csak a tükörképe egyik a másiknak. Ugyanakkor vettek mosogatógépet, fürdőszoba bútort, ugyanazzal a konyhabútorral újították fel a házat, mindig ugyanaz volt a fontos nekik.

Idegesítő tényleg, nálunk még meg van az is, hogy ezzel az egyik családtag teljesen elnyomja a másikat, ráerőszakolja a véleményét a másikra, aki pedig szó nélkül elfogadja.

Szerintem örökké ilyenek lesznek, valahol ez egy megfelelési kényszer, ha neked új autód van, akkor én is hadd dicsekedhessek már el és én is megajándékozom magam egy új autóval.

Találtam erről egy cikket, nem tudom mennyire szakmai, ha gondolod, olvasd el:

[link]

2021. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
5-ott van rögtön az legelső hozzászólásban röviden
2021. ápr. 27. 11:06
 8/33 Thispain ***** válasza:
78%

Én annyit kérdeznék:

Milyen egyéniség nélkül élni másokat utánozva?

2021. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 27. 11:07
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Én egy percig sem foglalkoznék ezzel.... Mi értelme?
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!