Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadni...

Hogyan tudnám elfogadni szerintetek a bátyámat,mit tehettek az ellen hogy ne terrorizáljon állandóan?

Figyelt kérdés
A bátyám egy ideje egyfolytában piszkál minden apróságon lebénázz engem meg a hibáimon miközben ha őt kritizálják pl. ha valamit elrontott akkor úgy betud sértődni mint egy rossz óvodás és a szüleim előtt egyfolytában leakar járatni a szüleim előtt hogy egy folytában hazudom a nekik stb.

2021. máj. 2. 23:02
 1/9 anonim válasza:
Mivel nem osztottál meg olyan információkat mint pl a korotok, így elég nehéz válaszolni, illetve konkrét példákat sem ismerünk, sem pedig titeket. Az eset nem fér bele az "egészséges piszkáljuk, szúrjunk ki a testvérrel" dologba? :) Próbáltál már beszélni vele egyébként, hogy neked ez hogy esik? A kommunikáció sok probléma megoldása lehet.
2021. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9 évvel idősebb nálam
2021. máj. 2. 23:13
 3/9 A kérdező kommentje:

"Próbáltál már beszélni vele egyébként, hogy neked ez hogy esik? A kommunikáció sok probléma megoldása lehet."

Próbáltam vele beszélni de annyira öntörvényű meg nincs önkritikája hogy nem ért semmit többször is próbálkoztam

2021. máj. 2. 23:14
 4/9 anonim válasza:
Huhh, ez így elég nehéz téma, szüleiddel beszéltél?
2021. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze néha a szüleimmet főleg édesanyámat is szokta terrorizálni ugyanígy de engem még keményebben
2021. máj. 2. 23:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Néha ő szokott kioktatni hogy nekem kénne változtatni a stílusomon sztem az ő stlusán több csiszolni való van. Így szerintem nem lesz normális pár kapcsolata
2021. máj. 2. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Szard le
2021. máj. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem történt valami olyan a gyerekkorában, ami miatt téged vagy anyádat okol és most jön ki rajta? Lehet, hogy szülői oldalról nem igazán lett rendezve a testvér kérdés és ez hagyott nyomot? De lehet, hogy nárcistikus, de ennyiből nem lehet kikövetkeztetni.

Fontos lenne a kommunikáció, de gondolom mindenki hülye, csak ő helikopter.

2021. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem is aki 13 évvel idősebb tőlem és azt hiszem hogy néha szeretnek velem úgy bánni mintha gyerekük lennék, és arra is gondoltam hogy lehet hogy irigykedik vagy féltékeny rám meg azt is mondja hogy édesanyám a nővéremnek és nekem több mindent megengedett elnézőbb volt
2021. máj. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!