Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennének, ha kiderülne,...

Mit tennének, ha kiderülne, hogy van egy féltestvéretek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a szüleim elváltak kiskoromban, édesapámnak van egy másik lánya is az új feleségétől. Tartjuk a kapcsolatot, jóban vagyunk. A napokban megkeresett egy srác, aki azt állítja, hogy ugyanaz az apánk, ő 26 éves. A srác szembetűnően hasonlít édesapámra, ahogy én is, nem tudom, hogy ez véletlen-e, nem tudom hogy egyáltalán igaz-e, nem tudom mit kezdjek ezzel az információval. Elvileg csak a srác anyukája és a srác tudja ezt, apu nem, hogy van mégegy gyereke, mert a nő megcsalta a férjét de a férj nem tud erről azóta sem. Úgy érzem magam mint egy szappanoperában. A fiú szeretné ha tartanánk a kapcsolatot, szeretne megismerni, de én valahogy inkább elfelejteném ezt az egészet..
2021. máj. 5. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha idősebb lenne mint én, szülő előző kapcsolatából pl akkor szerintem érdekelne, egy-két találkozót megejtenék aztán látnánk lesz e belőle valami. Ha mostanság születne új kapcsolatból, nem nagyon érdekelne, nyilván valamit elmolyolgatnék vele ha annál a szülőnél vagyok de amúgy ekkora korkülönbség esetén szerintem normális főleg testvéri viszony nem alakulna ki

24L

2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek felnőttként derült ki, hogy van egy féltestvére. Nagyon jó barátok lettek, olyanok, mintha mindig ismerték volna egymást.
2021. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én 20 évesen tudtam meg véletlenül. Apám és anyám egy időben válni akartak, apám nem magyar, visszautazott a származási országába rendezni a dolgait, közben felcsinált egy nőt. Aztán visszatért és anyámmal kibékültek, felcsinálta anyámat. Szóval 1 év van köztünk a féltesómmal, akiről apám tudott de sosem beszélt róla. Én egy kinti rokontól tudtam meg aki ismerte a másik nőt. A tesóm érdeklődött és erasmusra jött az egyetemre ahol tanulok. Összehaverkodtunk, mert amúgy jó fej de inkább tekintem havernak mint rokonnak.
2021. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg van, tekintettel rá mekkora ku.rvapecér volt apám. Nem különösebben érdekelne.
2021. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki és szeretném megismerni.
2021. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kicsiként tudtam meg (kissbeként már találkoztunk, de nem emléksztünk), elmeglepődtem és örültem, de azt mondom jobb lett volna nem megismerni.
2021. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyot pislognek az tuti.
2021. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék az tuti, egyikükből sem nézném ki. Egy esélyt mindenképp adnék a féltesómnak, hátha jófej.
2021. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is 25 évesen tudtam meg amikor meghalt az apám. Igazából nem is nagyon ismertem apámat, temetesere sem mentem el. Viszont voltak iratok amiket megkaptunk és abból derült ki. Pár évvel fiatalabbak nálam.

Igazából nem tudok velük mit kezdeni, apámat nem tartottam rokonnak, akkor őket főleg nem fogom. Azt se tudom, hogy ők tudnak-e rólunk mert 3-an vagyunk testvérek. Most betoppanni az életükbe, hogy hello mi vagyunk a testvéreitek....

Ez van.

2021. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen hidegen hagyna, nem foglalkoznék a létezésével!
2021. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!