Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mért féltékeny a nővérem, egy...

Mért féltékeny a nővérem, egy olyan csajra akinek "csak" a melle nagyobb?

Figyelt kérdés
Szóval ezt leszámítva nem jobb csaj nála, de a nővérem majd meg pukkad amikor meglátja.

2021. máj. 15. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Jobban állnak a ruhák (na persze nem f kosárnál), több pasinak a zsánere, nagyobb médiahajhászat van körülötte.

Kb mára már normálisnak mondható, hogy az átlag nő nincs megelégedve a testével.

2021. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
18%
Sweet home Alabama🎵
2021. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A nővérem körül is vannak pasik, pl a pasija.
2021. máj. 15. 22:30
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Feltételezem abban a korban van, amikor ez komoly téma szokott lenni a lányok körében. Amikor én voltam kamasz, akkor mi nálunk az volt.


Egyszer egy osztálytársnőm rám szólt, hogy ne bámuljam, amikor öltöztünk. Nem tudom mit várt, mikor csipkemelltartóban vett részt tesin, plusz ő egy csinos, vékony lány relatíve nagy mellekkel én meg éppen szemben voltam vele...


Én nem vagyok különösebben szép, de még az én melleimre is irigy volt jó pár lány. Kaptam megjegyzéseket, hogy milyen melltartót hordjak inkább, meg hogy nekik is csak akkora kéne, amekkora nekem van. Ja és a csajoknak jó képessége van megmondani mekkora a másik mérete. 🤣 Úgyhogy én szerencsésnek érzem magam a 80 B/C mérettel, pont elég.


Normál esetben az ember ezt az összehasonlítgatósdit kinövi és a saját dolgával van elfoglalva később.

2021. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Milan0129 válasza:
96%
Lehet hogy cikizték a melle miatt. Mint zenékből vagy filmekből az jön, hogy a mell csak ami számít. Férfi ként elmondhatom, hogy komoly kapcsolatnál az maximum egy plusz sose lesz döntő értékű. Egy nagyobb mellű sose fogják választani ha a kisebb mellű kicsit is jobb ember.
2021. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A nővéremnek se kis melle van, azt elfelejtettem írni.
2021. máj. 15. 22:33
 7/17 anonim válasza:
96%

Lehet, hogy van valami, amiről nem tudsz, csak ezt nem köti az orrodra.

Esetleg a csaj ráhajtott a pasijára...

2021. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Férfiként merem mondani, sokunknak jobban bejon a kisebb, feszes nem logós cici. Erről ennyit.
2021. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg marhára nem kéne elvinni a kérdést abba az irányba, hogy na akkor a nagymellű nőket szidjuk, okádéknak nevezzük a testüket stb. Ők sem tehetnek az adottságaikról.

Kérdező, honnan tudod, hogy a melle miatt nem bírja?

2021. máj. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Sztem szimplán a stílusa miatt utálja a csajt. De nálad csak annyi jött le, h a csocse miatt fúj rá.

Tipikus...

2021. máj. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!