Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a testvére a szülői házba szült gyereket, ahol még te is laksz?

Figyelt kérdés
Hogy éltetek meg?

2021. máj. 19. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen letezik?
2021. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ebben nincs semmi különleges, vagy kivetnivaló...


Én is ismerek olyan házaspárt, akik a hatalmas szülői házban kaptak két szobányi lakrészt - addig, amíg felépül a házuk. És ide született két gyerekük.

Voltak kisebb testvérek, teljesen természetesen fogadták.

2021. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
40%
2# hatalmas hazban elhiszem hogy nem problema, de itt a gykn altalaban nyomorogni szoktak, meg a nagyszulok penzebol elni.
2021. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
#2 de mivan akkor, ha nem építkeznek, csak folyton ígérgetik, hogy elkezdik? Közben meg csak telik az idő, jön a második, a család meg csak hallgatja a gyereküvöltést. Ez a ház nem akkora, hogy egyik végéből ne halljam át a másikba ezt a decibelt. Persze lehet mondani, hogy miért nem én költözök, de én még egyetemre járok és szerintem előbb önállósodj, aztán csinálj gyereket.
2021. máj. 19. 12:17
 5/71 anonim ***** válasza:
29%

Ha a szüleidnek nincs ellene kifogása, akkor neked sem lehet, föleg, mert te is náluk laksz.


Ha neked nem tetszik, jogodban áll elköltözni.

2021. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
94%

4, a szulokon mulik meddig engedik. Csak sajnos kihasznaljak oket a gyerekek miatt..szomoru.

En biztos kiakadtam volna hogy bevallalnak meg egy gyereket a nyakamra.

2021. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
91%
5, elvben igy van, de szerintem is pofatlansag odakolkedzeni, majd kiturni a masik testvert. Altalaban ezek ott maradnak orokre.
2021. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
#6 én sem engedném, mert így a büdös életben nem fognak elköltözni. Nekik így jó, nem kell lakbért fizetni, és nyilván nem őket idegesíti otthon más gyereke. Én nem fogok egyelőre költözni, mert nekem is jogom van itt lakni, amíg nincs rendes bevételem és én nem is zavarok senkit.
2021. máj. 19. 12:23
 9/71 anonim ***** válasza:
53%

#4: nem te vagy az úr a házban, hanem a szüleid!


Ha ők megengedik a tesódnak, akkor neked ebbe nem sok beleszólásod van.

2021. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
29%

8: természetesen jogod van ott lakni.

És alkalmazkodni is!

2021. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!