Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan béküljek, mit tehetnék?

Hogyan béküljek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem valamivel megbántottam az egyik unokatestvérem, ha köszönök neki csak visszanéz és nem válaszol. Nem akarok rossz kapcsolatot teremteni, valahogy érzem, hogy én vagyok a hibás... bűntudatom van, mit tehetek? Nem tudom pontosan mivel, de azt hiszem régebben valamivel megbánthattam.

2021. máj. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Anélkül sokat nem tehetsz.
2021. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbálj visszaemlékezni, mióta csinálja. Akkor mi történhetett köztetek. Vagy van neki mondjuk testvére, szülője, akit diszkréten meg tudsz kérdezni, hátha ő tudja, mi baja van veled.

Természetesen rá is kérdezhetsz direktben.


De mondok valamit: én lehet, hogy semmit se csinálnék. Ha nem köszön, ha meg van sértődve, legyen az ő baja, én fütyülök rá! Szándékosan nem bántottam meg. Ha véletlenül valamilyen akaratlan gesztussal ilyet tettem, akkor próbáljon már túllépni rajta! Ha meg egy életen át őrizgetni akarja a haragot, hát csak bátran! A maga egészségének árt vele, nem az enyémnek.

2021. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész uda hozzá és kéred, hallgasson meg, akkor milyen módszert tudsz elképzelni a békülésre?

Hogyan tudatod vele, ha megbántottad, az akaratlanul történt?

2021. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!