Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem féltékeny rám?

A nővérem féltékeny rám?

Figyelt kérdés

A nővereről annyit, hogy 27 éves 1 gyermekes anyuka. A volt párja megcsalta egy jóval fiatalabb nővel a gyerekről pedig lemondott.

Jelenleg a nővérem egyedül neveli az 5 éves kisfiát Bencét.


Én 19 éves vagyok és még tanuló.


A nővéremmel eddig nagyon jó volt a kapcsolatom 2. anyaként tekintettem rá.

Vele mindent megbeszélhettem vagy kisírhattam magam neki egy nehéz nap után, meghallgatott és megvígasztalt.


Viszont minden megváltozott amikor párkapcsolatom lett. Úgy éreztem/érzem, hogy féltékeny a boldogságomra. Pl. Amikor kérdezte, hogy miket csináltunk a szabadidőnkben a párommal amikor épp vége volt a sulinak vagy hétvégen(állatmenhelyen önkénteskedtünk, beültünk egy cukrázdába vagy barátokkal szórakoztunk egyett, megnéztem a párom egy focimeccsét) húzta a száját pedig meghívtuk nem egyszer a gyerkőcével együtt, de ő csúnyán visszautasított azt mondta, hogy nem ér rá "taknyosokkal foglalkozni" Kb. 1 hónap után már teljesen rosszra fordult minden. Meglátott nem köszönt, Fintorgott rám, a barátaimnak/barátainak kibeszélt és össze vissza hazudozott mindenfélét rólam! Az fájt a legjobban, hogy a bizalmas dolgokat is kikotyogta pedig megbíztam benne és amikor rá kérdeztem, hogy miért beszélt ki egy szót sem mondott, mintha csak nem is őt kérdeztem volna


Örülnie kéne a boldogságomnak nem pedig ellenem lennie! Vagy csak én értelmezem félre a helyzetet? Menjek oda és kérdezzem meg mi a baja velem, hogy ártottam-e neki valamit, hogy ezt csinálja? :(


2021. máj. 25. 12:06
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
96%

Szerintem a legtisztább ha megkérdezed tőle hogy most mi a problémája.

Vesztenivalód nincs hisz vagy megmondja vagy nem...

Ha őszinte akkor megmondja ha nem akkor viszont ne pazarolj rá se időt se energiát! Nem ér annyit, te mész rá idegileg meg lelekileg ha ezen gyötröd magad...

Nekem a húgom ilyen! Csak akkor talál meg ha valami kínja van.

2021. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Hát nagy karrier lett az övé, 27 évesen egyedül a purdéval. Én a helyedben nem foglalkoznék vele, sem az energiámat, sem az időmet nem pocsékolnám rá.
2021. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Félek, hogy mi lesz a válasza, lehet, hogy mar nem szeret nem akar többet velem beszélni stb, bár, hogy ha kibeszél továbbra is akkor nincs is rá szükségem. A legtisztább, ha odaállok elé és megkérdem, hogy mi is a problémája.
2021. máj. 25. 12:29
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen, valószínű féltékeny. Az mindenképp jó, ha odamész hozzá megbeszélni a dolgokat, esetleg írj neki levelet, én pl. írásban könnyebben fejezem ki magam. Ha semmi nem hat, akkor meg hagyjad, majd kiduzzogja magát előbb-utóbb. Szüleitek mit szólnak?
2021. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudnak róla és nem is szeretném elmondani. Nem szeretném, hogy miattam romoljon meg a kapcsolatuk és hogy ne támogassák, hiszen egyedül maradt a kicsivel szüksége van a segítségre.
2021. máj. 25. 12:36
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy féltékeny. Szinte gyerekfejjel szült, aztán nem meglepő módon egyedül maradt vele, most meg savanyú a szőlő. Ennyi a baja.
2021. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, gyereket úgy kell vállalni, hogy ha történik valami, egyedül is el tudja tartani.
2021. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen elég korán esett teherbe egy olyan embertől, aki egyáltalán nem megbízható sőt sz@rik a saját gyerekére.

Igen, előbb kellett volna gondolkozzon, hiszen egy gyerek nagy felelőség!


Viszont ez a viselkedés nem megoldás. Mindenkinek vannak problémái. Én szívesen segítettem volna, támasza lettem volna, de sajnos ellkök/ellökött magától..

2021. máj. 25. 12:54
 9/32 anonim ***** válasza:
11%

Jaj biztos rád féltékeny, egy beképzelt gyerekre, aki focimeccsen van és a cukrászda szót sem tudja helyesen leirni 😂


Úgyis szétmész a pasiddal, mint a 20 hoz asszisztálnia kéne?

2021. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg irigyli a gondtalan, szerelmes életedet.

De ha ezt így reagálja le, nagyon rossz természetű lehet. Nem csodálom, hogy otthagyta a párja.

2021. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!