Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem féltékeny rám?

A nővérem féltékeny rám?

Figyelt kérdés

A nővereről annyit, hogy 27 éves 1 gyermekes anyuka. A volt párja megcsalta egy jóval fiatalabb nővel a gyerekről pedig lemondott.

Jelenleg a nővérem egyedül neveli az 5 éves kisfiát Bencét.


Én 19 éves vagyok és még tanuló.


A nővéremmel eddig nagyon jó volt a kapcsolatom 2. anyaként tekintettem rá.

Vele mindent megbeszélhettem vagy kisírhattam magam neki egy nehéz nap után, meghallgatott és megvígasztalt.


Viszont minden megváltozott amikor párkapcsolatom lett. Úgy éreztem/érzem, hogy féltékeny a boldogságomra. Pl. Amikor kérdezte, hogy miket csináltunk a szabadidőnkben a párommal amikor épp vége volt a sulinak vagy hétvégen(állatmenhelyen önkénteskedtünk, beültünk egy cukrázdába vagy barátokkal szórakoztunk egyett, megnéztem a párom egy focimeccsét) húzta a száját pedig meghívtuk nem egyszer a gyerkőcével együtt, de ő csúnyán visszautasított azt mondta, hogy nem ér rá "taknyosokkal foglalkozni" Kb. 1 hónap után már teljesen rosszra fordult minden. Meglátott nem köszönt, Fintorgott rám, a barátaimnak/barátainak kibeszélt és össze vissza hazudozott mindenfélét rólam! Az fájt a legjobban, hogy a bizalmas dolgokat is kikotyogta pedig megbíztam benne és amikor rá kérdeztem, hogy miért beszélt ki egy szót sem mondott, mintha csak nem is őt kérdeztem volna


Örülnie kéne a boldogságomnak nem pedig ellenem lennie! Vagy csak én értelmezem félre a helyzetet? Menjek oda és kérdezzem meg mi a baja velem, hogy ártottam-e neki valamit, hogy ezt csinálja? :(


2021. máj. 25. 12:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%

vége volt a sulinak vagy hétvégen(állatmenhelyen önkénteskedtünk, beültünk egy cukrázdába vagy barátokkal szórakoztunk egyett, megnéztem a párom egy focimeccsét)


aha, és ez most jut eszedbe? MErt ezeket mostanában nem nagyon csinálhattad...

2021. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
87%

9/9!

Ennél alpáribb nem tudtál volna lenni? Mit csináljon ha ne ezeket? A legelső sikatorba tegye szét a lábát vagy mi?😂 Elírt 1-2 szót,nagy dolog.

A kérdésre a válasz, pedig az hogy valószínűleg féltékeny. Mivel neki nem lehetett olyan teljes "tini" kora mint neked, hiszen hamar szült. Most pedig savanyú a szőlő hogy neked van neki nem volt.

2021. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%

Mivel neki nem lehetett olyan teljes "tini" kora mint neked, hiszen hamar szült.


Mi van? 22 évesen szült. Miyen tinikora nem lehetett???

2021. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
92%
Azért tettem idézőjelbe. 22 évesen (szerintem) a java ember inkább ide-oda amoda jarogatna, nem pedig ülne otthon terhesen, vagy bármi hasonló. Nem tudta kiélni magát, most pedig nem tetszik neki hogy a huganak milyen jó.
2021. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
17%
14, a hugi simán hazudik. Szerinted mikor járt az utóbbi időben meccsre, cukrászdába? :D
2021. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
86%
15,most hogy jobban belegondolok igaz. Mondjuk felénk simán voltak foci meccsek, és a falusi cukrászda is nyitva volt. 🤔
2021. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
Közel egy hónapja lehet kerthelyiségbe menni. Nemcsak kocsma kerthelyiségébe, hanem cukrászda kerthelyiségébe is.
2021. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#11-es

A mosoly szünet még mindig tart! Leírtam, hogy akkor általában miket szoktunk csinálni a párommal. A nővéremmel már több hónapja nem beszéltem, ami már iszonyatosan zavar.


#9-es jelenleg most is együtt vagyok a párommal és köszönöm az írás leckét! :)

2021. máj. 25. 13:15
 19/32 anonim ***** válasza:
20%

17, igen, csakhogy ennek több, mint egy hónapja kellett történni, ha a tesó egy hónap után kezdtt fintorogni.

ez csak egy újabb mesedélelőtt. Mi lesz, ha vége lesz a sulinak?

2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
71%

tessék, goldmund: A nővéremmel már több hónapja nem beszéltem


Hát, ennyit a meccsről :D

2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!