Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon féltem a húgomat ettől...

Nagyon féltem a húgomat ettől a pasitól, mit csináljak? 18F

Figyelt kérdés

Itt elsősorban nem a szexre gondolok. Amiota együtt van vele mindenkivel flegma, rontott a suliba is, és lázad. A csávoka tele van tetkókkal, még a fején is van! ezért a húgom is kitalálta hogy ő is akar tetkót. (természetesen nem lesz amíg kiskorú nem teheti meg)

7 hónapja járnak, szüleink hiaba próbálják tiltani tőle, mivel csak röhög és azt mondja, hogy ugyis találkozik vele ha akar. Egyszer hazugsággal nála is aludt. Nem vagyok az az agresszív típus, de szívesen bevernék neki egyet, aztán kétszer is meggondolja hogy mit művel a húgommal.

Hugom 15, a pasi 20.



2021. máj. 26. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Ne akarj arab/cig. módra tesót játszani....
2021. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez természetes hogy aggódsz a tesód miatt de az a baj hogy a saját bőrén kell megtanulnia. Minél inkább tiltjátok ő annál jobban akarja. Azt tanácsolom hagyd rá és ő rá fog jönni hogy csak az életét bassza el.
2021. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A 2-es válaszoló egészen jól átlátja a helyzetet. Szerintem érdemes rá hallgatnod, jó tanácsot adott...
2021. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem miért pontozták le a 2 es válaszolót

Igaza van,amíg ő nem látja be h nem kellene azzal a pasival lennie,tehetsz/tehettek bármit úgysem fogja elhagyni,sőt annál jobban vele akar lenni

2021. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd rá, majd úgyis tanul belőle, ha valami rosszul sül el. Nem nagyon tudsz ellene mit tenni
2021. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Katona Dius ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók mondták. Annyit azért foganatosíthatsz benne, hogy ha bármi baj van, forduljon nyugodtan hozzád, nem fogsz ítélkezni, és segíteni fogsz neki.
2021. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Érthető, hogy félted, de nem a te dolgod. Még fiatal, majd rájön, hogy hülye volt és ott hagyja, ha tényleg annyira rossz a srác. Ha tiltjátok tőle annál inkább utánna fog vágyni, csak azért is.
2021. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja, jó esetben magától rájön hamar, ha valami gond van. Rosszabb esetben nagyon sok kárt okoz az életében, mire rájön magától, emiatt én is félteném.
2021. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Csak ne csesze el magát mire rá jön magától is.
2021. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Rossz ilyet olvasni. Sajnállak. De a csajok ilyenek.
2021. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!