Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 20 éves lány vagyok, öcsém...

20 éves lány vagyok, öcsém nemrég töltötte a 17-et. 15 éves korom óta Budapesten tanulok, és jelenleg is egyetemen, tehát hetente vagy 2 hetente szoktam haza járni vidékre. Kistesómmal nagyon jo kapcsolatot ápoltunk mikor k?sebbek voltunk, nagyon->

Figyelt kérdés
Szeretem őt. De az elmúlt 1-2 evben nagyon eltávolodtunk, és mostanaban jövök csak rá hogy mennyire felnőtt, mert eddig a szememben még mindig a kis aranyos kistesóm volt, de most már látom hogy ez nincs többé. Jár egy csomot bulizni, isznak stb. Tegnap pl kellett valami a szobájából és talaltam egy óvszert… akkor az nagyon “szíven” ütött úgymond, nemtudom miert de szomorúvá tesz hogy már nagy és eltavolodtunk. Ez normális? :( hasonló élmények valakinek kistesóval?
2021. jún. 15. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan sok év köztetek, szorosabbá lehetne tenni a kapcsolatot. Biztos igényli, jó lenne neki az a bizalmi kapcsolat ami volt, ha továbbra is lenne. Segíthetnél neki a felnőtté válás rögös útjain, pont azért, ami nem tetszik, adj neki és magatoknak időt, közös időt, hogy újra jobban megismerjétek egymást. Jön a nyári szünet, jó alkalom mindkettőtöknek. Biztos igényli a társaságodat, nyiss felé, menjetek együtt moziba, vagy ide-oda, hisz hasonló korúak vagytok, nem kell ezt a távolságot tartani, amit a kényszer és a suli szült, lehetett volna eddig is és ezután is ápolni a kapcsolatotokat.
2021. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy furcsa ez most így neked, dehát ő is egyre csak nagyobb lesz.

A kapcsolatotokon biztos, hogy lehetne változtatni valahogy, hogy megint olyan legyen, mint régen, szóval ne aggódj emiatt.

2021. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A “kistesó” 3 evvel fiatalabb, az azért nem olyan nagy különbség...
2021. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon régen nem kistesó, ha 1-2 hetente együtt vagytok, ezt rég látnod kellett volna. Nagyjából kortársak vagytok, úgyhogy érdemes lenne közös programokat szervezni, hogy újra közelebb kerüljetek.
2021. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzed kimaradtál a testvéred életéből. Ha szereted akkor ez persze, hogy normális. De ezt vele kéne megbeszélni.
2021. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt nem igazán értem, mi neked a furcsa benne, hogy egy tizenhét éves eljár bulizni, iszik, szexel... te nem ugyanezt csináltad kereken három évvel ezelőtt?

majdnem ugyanakkora a korkülönbség köztünk is az öcsémmel, de nem fogok a kardomba dőlni, mert a ballagás után szerenádozni mennek, az aftert pedig három különböző helyre szervezték egymás után... évekkel ezelőtt adtam neki tanácsokat (mit csináljon, mit ne, hova ne menjen, hogyan figyeljen a velük lévő lányokra), néha a mai napig kér tőlem, hogy hova menjenek, hol lehet alkoholt venni, mit tegyenek ha elment az éjszakai busz, de amíg kiskorú volt, el is mentem vele a boltba, ne kelljen a bolt előtti csövessel üzletelnie, és ne valami szrt vegyen a legalsó polcról.

az, hogy felnőttök és külön éltek, nem kéne, hogy eltávolítson titeket, én külföldön élek három éve, soha nem volt jobb kapcsolatunk. tudatosabban is figyelünk rá, hogy töltsünk egymással időt.

2021. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Benne van abban a korban mikor a legtöbbet változik a személyiságe, ez szinte mindenkivel így van ebben a korban.
2021. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Normális. "Elvesztetted".
2021. szept. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!