Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a nővéremnek kell valami...

Ha a nővéremnek kell valami egyből ugranak velem meg senki nem foglalkozik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor a nővérem (18L) megkéri anyáékat, hogy vigyék el őt a mekibe mert éhes, akkor anyáék már ugranak mint egy pincsikutya és viszik elfele de persze amikor én kérem meg anyát hogy vigyen már el az euro familyba mert szeretnék venni rolettit meg chipset akkor persze nem visz el mert gazol és dolga van. Apát is megkértem de ő meg fáradt, a sggfej nővérem lusta f@sz, az unokatesóm meg nem akar sétálni. 20:00kor zár az euro family simán oda értünk volna..Miért ilyen igazságtalanok velem?

2021. jún. 16. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

1. tanulni kell

2. menő munkahelyet szerezni

3. sok pénzt keresni

4. ha mindez megvan, akkor kiröhögni őket teli pofával és lelépni a fenébe

2021. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
És félsz egyedül vagy mi?
2021. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, majd kinövöd.
2021. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdekesek ezek a mindenki szar, csak te vagy elnyomott barika sztorik... Nem lehet hogy a tesó nem olyan szar mint amilyennek beállítod, veled meg baja van a szüleidnek ? És neked miért nem akkor jut eszedbe bevásárolni, mikor nem kell fuvarozni? Amúgy azért hogy chipset meg édességet vegyél, én se hagynám ott a dolgomat.
2021. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a nővéred hajt és abból él a cshálád XD
2021. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha enyni idösen téged nem visznek akkor kell ezen gondolkodni.
2021. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
XD
2021. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!