Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 12 éves öcsém, és...

Van egy 12 éves öcsém, és egész nap konkrétan ordít, és nem érdekli, ha szól neki bárki is.. Mivel tudnám elhalkítani?

Figyelt kérdés
Nagyon keménynek/menőnek hiszi magát, anyukámra már alig hallgat. Egyszerűen nem bìrom èpp ésszel azt, hogy napi 4 órát játszhat, de ezt rendszeresen túllépi. Ps4en játszik a barátaival, vettem neki a saját pénzemből egy elég jó fejhallgatót, de nem hajlandó felvenni. Miközben játszanak, hívásoznak, és ezzel van a bajom, mivel tényleg ordít, és direkt felhangosítja a játékát, barátait. Mellette van a szobám, de a szülők szobája sokkal messzebb van, azonban még ők is hallják, ők nem annyira, ezért én vagyok leszidva, ha átszólok neki... Mit kéne tenni?

2021. jún. 21. 09:01
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy 4 órát játszhat, hanem azzal, hpgy ez kb 4 óra ordításnak felel meg😀
2021. jún. 21. 09:02
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Én leültetném a szüleimet, hogy komolyan beszélnek velük (rossz szokásuk, de ne hagyd, hogy valamilyen tevékenység közben "Figyelek, mondjad")

Ültesd le őket, és mondd el, hogy ebben kell a közreműködésük. Hozzanak egy szabályt hogy fejhallgatóval játszhat. Különben nem tanulja meg az egymásra tekintettel együtt élés szabályait.

2021. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Pofozd fel.
2021. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#3: Ezt megérdemelné, de csak eszkalálódna a helyzet.

#2: Szuper ötlet, csak még ki kell egészíteni előzetes mobilos hangfelvétellel. Esetleg egyet a kérdező szobájából, egyet a szülőkéből, hogy a különbség egyértelmű legyen.

2021. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
kapcsold le a villanyórát . és ha nem tetszik a rendszer akkor egy seggberúgás .
2021. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Leulni megbeszelni...jah persze..majd jol kirohogi es meg inkabb felhangositja!

Kerdezo, a szuleiddel kell beszelned..keszits felvetelt es mutasd meg nekik.

2021. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy napi 4 óra játék simán agyhalottat csinál egy 12 éves gyerekből, az irtó sok. Ha ugyanennyit gyakorolna egy hangszeren két évig, felvennék az Akadémiára. Ha ennyit sportolna, olimpikon lehetne.


Tudom, magánügy.

2021. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Focizik heti 3 órában, csak nyáron játszhat napi 4 órát. De ez a 21 nap már bőven elég volt nekem. Amúgy nem hülye, kiemelkedően jó a suliban, csak itthon egy vadállat
2021. jún. 21. 09:38
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Szüleiddel kéne leülni beszélni.

De ha ők nem tesznek semmit,akkor te magad keményíts be.

2021. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
#8: A kolléganőm 3.(?)-os fia ilyen. Nyilván a suliban van benne egy nagy önelfojtás, hogy viselkedni kell stb, és az neki megterhelő.Le kell eressze a gőzt. A heti 1·3 vagy 2·1,5 óra foci kevés. Kell még valami.
2021. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!