Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A féltestvéreim nem fogadnak...

A féltestvéreim nem fogadnak el. Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és a apukám első házasságából van 31 és egy 34 éves nővérem és egy 36 éves bátyám. Gyerekkoromban soha nem tartottuk velük a kapcsolatot, de azt mindig tudtam, hogy ők a testvéreim. Szóval mióta jobban felfogtam, hogy ők a testvéreim és nem vagyok egyke, azóta próbalom velük felvenni a kapcsolatot, de folyton lekoptatnak, egyerűen utálnak😔 Ha látom őket próbáltam már köszönni, beszélgetni velük, de egy hagyj békénnel tovább állnak☹ Az egyik nővéremnek most született gyereke, nagybácsi lettem 17 évesen, ami szerintem nagy dolog. Írtam neki, hogy garatulálok meg minden, örülök neki és kérdeztem hogy láthatom-e majd valamikor az unokahúgomat, mire azt írta vissza, hogy nekem semmi közöm a gyerekéhez😥 Megértem hogy utálnak, mert apa az én anyám miatt hagyta el őket, de én erről nem tehetek és azóta már minket is elhagyott apa, vagyis tudom milyen érzés volt nekik. Össze kellene tartanunk, de hogy értessem ezt meg velük is?

2021. júl. 2. 10:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom anyud nem eleg, hogy elválasztotta oket, veluk is volt rosszindulatú...
2021. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
37%
31.: Ki választott el mit? Ez a pasas így is, úgy is lelépett volna... Miért nem értik meg az emberek, hogy csak azt lehet vinni, aki amúgy is menni akar?
2021. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Menjen. Akkor se lennek az a no, akivel lelep, csak mert menni akart.

Aki ilyenbe belemegy, vallalja ezt. Ehhez nem egy ember kell, aki le akar lepni.

2021. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy nem egy ember, és nekem se kellene olyan pasi, aki a gyerekét elhagyja, az megtenné bárki mással, velem is nyilván. Csak azt mondom, hogy nem a kérdező és az anyja a hibás leginkább. Max. a kérdező anyja annyiban, hogy ilyen sz.r alakkal összeállt.
2021. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos rajtad kívül mindenki szegénységi bizonyítványa ez a történet.
2021. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos velem is hasonlóképp bánnak az édestestvéreim. Én egyszerűen belenyugodtam, hazudoznak és beszólogatnak, ami nekem nem hiányzik.A szüleim kedvéért elviselem őket de engem hagyjanak békén, az egyikük gyereke meg anyuék unokája számomra, nem több.
2021. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
12%
Oké, hogy nem nyitottak a kérdező felé, de azért bunkó parasztnak sem kellene lenniük felnőtt embereknek, engem legalábbis inkább ez akaszt ki. A kérdező nyilván semmiről nem tehet, de ha én lennék a nagyobb féltesók helyében, nem így kommunikálnék. Meg lehetne írni szépen, őszintén, hogy sajnálom, de nem állok készen rá, hogy közelebb engedjelek, nem tudom, fog-e et változni valaha. De én a helyedben biztos, hogy megírnám nekik a véleményem a stílusukról, aztán nem keresném őket többet.
2021. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
80%

Utolso! Szerinted a feltesoit majd meghatja a Kerdezo felejuk intezett kritikaja? Max. megint kirohogik...


Az Apjuk a Kerdezo Anyja miatt hagyta ott oket,mig joforman gyerekek voltak. Ez haragot, gyuloletet keltett bennuk. Ok is tudjak, hogy a Kerdezo nem tehet errol, nem a jovobol erkezett, hogy rabeszelje az Apjat...

Egyszeruen az egy nehez korszak lehetett az eletukbe es a Kerdezo akaratlanul is erre emlekezteti oket.

Jah es arrol nem beszelve, hogy szornyen nyomul. Valoszinuleg mar mondtak neki szebben is, hogy "Legyszi ne irogass" de a Kerdezo csak nem fogja fel, hogy a nem, az nem.

Valamilyen szinten sajnalom a Kerdezot, de megsem talalom szimpatikusnak a kozeledeset. Ez inkabb ilyen "Apank mindannyiunkkal kiszurt..atvert bennunket...ez most minket egy eletre osszekot..bla bla...".


Kerdezo! Apad a gyoker a tortenetben, tole ered minden problema. Az ilyet ne sajnald.

Inkabb baratkozz, keress valamilyen hobbit. Nemcsak ezek az emberek leteznek ezen a planetan!

2021. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
70%

Semmi közötök nincs egymáshoz.

Az hogy az apjuk a te apád is, semmit nem jelent, és hogyha engem zaklatnál sokadik kérés ellenére is, az biztos, hogy nem úsznád meg egy joker-gif-fel.

2021. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%

Itt azért a korkülönbség is közrejátszik. Egy 31-36 éves mit kezdjen egy 17 évessel?

A legidősebb másodunokahúgom 13, én 20 vagyok, de már közöttünk akkora szakadék van, hogy 10 perc után minden beszédtémám elfogy...

2021. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!