Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagy jóban a testvére...

Mennyire vagy jóban a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Szereted e őt? (Úgy értem, hogy szoktad e neki mondani)

Mennyire vagytok jóban? Ő e a legjobb barátod? Hány évesek vagytok? Min szoktatok általában veszekedni?



2021. júl. 11. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Utálom
2021. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Változó, van amikor hónapokra összeveszünk.Látszólag kibékülünk, de azért tartunk mindig a másiktól, és nem felejtünk.
2021. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Féltestvéreim vannak. A legidősebb húgommal jól megvagyunk, egymás lelki nyűgjét gyógyítjuk. A két kisebb, bár már nagykorúak, nem igazán közelednek, pedig nem haragszunk egymásra, csak elvannak a maguk világában.
2021. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon
2021. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon. Ettol fuggetlenul nem mondjuk egymasnak, hogy “szeretlek”, ha mar a kerdesbe beletetted. Nalunk igy nem fejezunk ki szeretetet, a sajat szuleinknek sem mondjuk, hogy “szeretlek”, ok sem nekunk, de nekunk ez igy van jol.

Es nem, nem ő a legjobb baratom, o a testverem. A legjobb baratom a ferjem.

2021. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

30-as nő vagyok, egy öcsém van, aki két évvel fiatalabb.

A viszonyunk leginkább semleges már gyerekkorunk óta. Nyilván szeretem, mert a tesóm, de ha nem lenne az, akkor semmi közünk nem lenne egymáshoz.

A feleségét és a gyerekeit viszont nagyon szeretem. A sógornőm egy angyal, sokkal közelebbi és őszintébb vele a viszonyom, mint a tesómmal. A gyerekeik néhány évvel fiatalabbak az enyémeknél, fontos nekünk, hogy mint unokatesók, szoros legyen köztük a kapcsolat, ezért minimum kéthetente, de inkább gyakrabban találkozunk, szerencsére közel lakunk. De ha valamelyikünknek nem lenne családja, biztos, hogy max. sátoros ünnepeken látnám az öcsémet.

2021. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Egy hugom van. Jól kijövünk mióta elköltöztem otthonról. Együtt járunk bulizni, szoktunk lelkizni és kibeszéljük a pasikat is. A legjobb barátnőm egyben, de van amit még neki sem mondok el, mert elég pletykás.
2021. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy nővérem van, jóba vagyunk. Azért néha vannak kisebb vitáink, de nem olyan durvák.
2021. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

A korkülönbséghez képest (14 év van köztünk) igen. Hetente találkozunk személyesen, ha úgy adódik csinálunk is valami közös programot, valamint szoktunk egymással írogatni a neten keresztül és egész sok mindenről el szoktunk beszélgetni. Voltunk már együtt nyaralni is, kirándulni is el szoktunk menni. Szóval azt gondolom, hogy igen, jó a kapcsolatunk. Nem ő a legjobb barátom, ő a testvérem, nálam ez külön kategória. Veszekedni egyáltalán nem szoktunk, max. néha van köztünk pár nézeteltérés, mert nyilván nem értünk egyet mindenben.

Soha nem mondtam neki, hogy szeretem őt és igazából nem is tudnám. A mi családunk nagyon nem ilyen, nem szoktunk egymásnak ilyeneket mondogatni vagy ölelgetni, puszilgatni stb., nálunk ez így nem volt szokás valahogy soha.

2021. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Felújítottam egy szobáját teljesen ingyen (mérnök vagyok) hogy ne menjen mínuszba, de neki semmi sem jó, ezért inkább megcsináltatta a többit drágán. :(
2021. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!