Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagy jóban a testvére...

Mennyire vagy jóban a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Szereted e őt? (Úgy értem, hogy szoktad e neki mondani)

Mennyire vagytok jóban? Ő e a legjobb barátod? Hány évesek vagytok? Min szoktatok általában veszekedni?



2021. júl. 11. 16:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
81%
4 testvérem van, mindegyiküket nagyon szeretem. Mondani ugyan mi sem szoktuk egymásnak, inkább tettekkel mutatjuk ki. Felnőttként is sok időt töltünk együtt, eljárunk szórakozni, megbeszéljük a gondjainkat. Van amelyikkel jobban kijövök, mint a többiekkel, de csak azért mert jobban hasonlít az élethez való hozzáállásunk. Btw mindannyian szeretjük, támogatjuk és elfogadjuk egymást a másik hibái ellenére is. Max néha röhögünk egy jót, ha valamelyikünk épp nagyon hülye.
2021. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó ez gáz XDD
2021. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
97%
Ugyan miért? Maximum akkor értem, ha azt feltételezed, hogy rajtuk kívül nincs társasági életem, vagy barátaim. Ami nem igaz. Komoly zavar lehet nálad a gépezetben, ha szerinted gáz jól kijönni a testvéreiddel.
2021. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd. lehet kényszerzubbonyban nőtt fel.
2021. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Én 30/N ő 28/F. Kiskorunkban nem kedveltük egymást, féltékeny voltam rá, gyakran összekaptunk időnként verekedtünk is.

Ahogy idősödtünk egyre jobb lett a kapcsolatunk, nem egy bárosban élünk de látogatjuk egymást, olyankor a családjaink napokat töltenek egymásnál. Ha nem tudunk találkozni, akkor is naponta-kétnaponta tartjuk a kapcsolatot telefonon. Gyakorlatilag bármiről tudunk beszélgetni. Időnként most is összekapunk -ennek az lehet az oka, hogy bizonyos szempontból nagyon hasonlóak vagyunk-, de pár nap múlva kibékülünk és nem marad tüske.

2021. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kellemesen.
2021. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát,komplikált kérdés…


Az apám kétszer nősült,és két élettársi kapcsolatából született gyereke. 25 éves volt amikor a legidősebb bátyám született, és 55 amikor a én,a legkisebb gyereke. Öten vagyunk testvérek,négy bátyám van.


A legidősebb bátyámmal,a korkülönbség ellenére,kifejezetten jó a kapcsolatom. Egész közel állunk egymáshoz,az egyik gyereke pedig kiskorom óta a legjobb barátom.


A második bátyámmal már nem olyan felhőtlen,de azért szeretjük egymást. Ő 23 évvel idősebb nálam,nagyon életerő a személyiségünk.



A harmadik bátyámat imádtam. Napra pontosan 10 évvel előttem született,és a tizennegyedik névnapomon halt meg. Hatalmas csapásként élt,ennek már hét éve,de még mindig elkap a sírás ha eszembe jut,csúnya kimondani,de jobban hiányzik mint az apám.



A negyedik bátyám 1 évvel idősebb nálam,az egyik legjobb barátom! Ha ő nincsen,akkor nagyon sok mindent nem éltem volna túl !

2021. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél tesóm van, nem tartjuk a kapcsolatot
2021. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meghalt a testvérem.
2021. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!