Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kéne csinálnom a tesómmal?...

Mit kéne csinálnom a tesómmal?( Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
A tesó ebben a történetben Pisti lesz. Szóval pár hónapja kezdődött minden. Egyszer elkezdi hogy a melegeket be kell záratni meg ilyenek. Elváltak a szomszédaink és az anyának ítéltét a gyereket. Utána Pistinek két hétig az volt a baja hogy az esetek 90 százalékában miért a nőnek ítélik ( anya beszélt vele de nem sokat használt). Meg hogy a nők miért akarnak egyenlő jogokat stb. Még soha nem volt barátnője meg kb. egész nyáron sehova nem ment. Azt hiszi mindig mindenben okosabb. Nézünk egy filmet aztán 2 percenként módja hogy ez nem így van hanem úgy. Legutóbb a Kincsem- et néztük abba is beledumált hogy semmi nem stimmel benne de az a vicces hogy néha rosszul mondta. Még a verseny szabályokba is beledumált aztán kijavítottam( én lovaglok sőt a Kincsem parkban is voltam már versenyezni meg azért így több plusz infót is tudok) de persze én nem tudom. Egyszer itt aludt a barátom és az volt a baja hogy én buta liba mit hozok ide te liba( úgy h egy éve együtt vagyunk) meg hogy ezt anyájék miért engedik. A barátommal és Pistivek elmentünk Halott Pénz koncertre ( Pisti csak azért jött mert anyájék azt mondták neki ha nem jön mehet a házból mert sehova nem megy nyáron). Kb. 2 éve rákattant Shakira-ra és mást nem is hallgat. A koncerten elkezdi hogy csak playbeck ( nem tudom hogy kell írni) én mondtam neki hogy: miért szerinted a Shakira nem az!? Most voltunk az augusztus 20. ünnepén Pesten és azt is végigokoskodta. Már nagyon nem bírom. Olyan izzadság szagú és igénytelen. Hiába mondjuk neki hogy egy kicsit jobban zuhanyozzon mosson fogat nem érdekli csak a hülyeségei. Állandóan Shakira számokat küldözget a családi csoportba Messengeren majd utána mindenkit megkérdez hogy megnézte e. Én már le is írtam és mondtam is hogy nem fogom megnézni mert utálom a hangját de nem hagy vele békén. Anyának is nagyon fáj hogy a kedves fiából egy ilyen ember lett. Nekem is fura hogy Pisti pár év alatt ilyen lett. Bocs ha kicsit zavaros csak most minden kijött. Előre is köszönöm a válaszokat

2021. aug. 22. 13:57
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja meg régen anorexiás voltam ês most e miatt folyton beszólogat. Mai napig depressziós vagyok és e miatt is folyton beszólogat. Testkép zavar miatt is beszólogat hiába beszél vele anya
2021. aug. 22. 14:00
 2/21 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 16 éves
2021. aug. 22. 14:01
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
A kincsem film tényleg egy baromság.
2021. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Mindennapos kamaszkori problémák, naponta vannak ilyenek. Majd kinövitek.
2021. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem, csináljatok közös nyári programot:

Tanuljatok meg írni és olvasni magyar nyelven!

2021. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Rosszindulat nélkül nem megy a hozzászólás, úgy látszik...

Az öcséd már most fiatalon olyan, mint egy kiégett ötvenes...

Gondolom, barátai sincsenek... Minek tanul egyébként? Az osztályában nem piszkálják a többiek? Van valami hobbija?

Ha lenne barátnője, akkor megváltozna, de ilyen igénytelen életvitellel erre kevés az esély...

Sokmindent nem tudsz vele csinálni... Ha lehet, hagyd rá a dolgait! Ne törődj vele!

Kéne neki valami hobbi, ami lefoglalja!

2021. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Kezdődő skizofréniánál is ilyenek a tünetek, pont ebben az életkorban jellemző, semmivel sem elégedett, kötözködik, ha dolgozik, minden munkahelyről vagy kirúgják, vagy felmond, ápolatlan, koszos a szobája is, üldözési mániát nem látsz nála?
2021. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
A skizofréniánál NEM ilyenek a tünetek és ROHADTUL NEM 17 éves korban szokott előjönni általában, hanem inkább 27!
2021. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
8-as, közvetlen családtagom lett skizofrén, hadd tudjam ezt jobban.
2021. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem apám 20 éve skizofrén és pszichiáter szakorvosi képzésen vagyok!
2021. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!