Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális hogy ilyet mondott...

Normális hogy ilyet mondott nekem a 13 éves öcsém? 16/f

Figyelt kérdés
Bementem öcsém szobájába mert kellett valami erre elkezdi nekem: "Taka van @nyádba" (Taka=Takarodj) Aztmondta ne járkálgassak be hozzá... Most ez így why?

2021. szept. 3. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Idióta szülők mellett teljesen normális. Más körülmények között nem.
2021. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg kérdezd meg anyádat, hogyö mit szól ehhez.


Ha anyuka nem akarja nevelni akkor meg adjálneki egy olyat h a fal adja a másikat.

2021. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Kopogtál? Ez mondjuk alap dolog. 13 éves, kamasz. Durvábban szólt rád, mint illik, de lehet a lázadó korszakát éli. Amúgy abba belegondoltál, hogy mi van, ha épp akkor mész be amikor "el van foglalva?"
2021. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem a mondanivalója tartalmával van itt a gond, ha nem sikerült kopognod, teljesen érthető a reakciója.

De ha így fejezi ki magát nekem az öcsém, az biztos, hogy lengőből kap egyet, mert ez a beszédstílus kőbunkó.

2021. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
44%
Helyedben adnék neki egy testvéri pofont
2021. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért elég rémisztő hogy 5-ből 3 válaszadó szerint erre az a megfelelő válasz, hogy megütöd az öcséd... Szerintem ez tipikus kamaszkori lázadozás, teszteli hol a határ. Maga a taka szó használata is érett viselkedésre utal :D Meg amúgy tényleg ez a "bementem mert kellett valami" hát ez sem túl tisztelettudó, ha az öcséd szobája..
2021. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
igy van. azért nem ártana tudni, hogy te hogy mentél be hozzá... attól mert az öcséd szobája, nem biztos, hogy átjáró ház...
2021. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
"Azért elég rémisztő hogy 5-ből 3 válaszadó szerint erre az a megfelelő válasz, hogy megütöd az öcséd... " Erre a hangnemre pont megfelelő reakció egy visszakézből kiosztott pofon . Ha paraszt módjára viselkedik a taknyos, így kell visszakommunikálni hogy túl nagy a pofája. Majd ha emberi módon közli mi a nyűge, akkor emberi módon válaszolok.
2021. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

"Erre a hangnemre pont megfelelő reakció egy visszakézből kiosztott pofon ."


téged is vert apád gyerekkorodban, vagy mi? már nem a kommunizmusban élünk ember. max baxxa le ő is, de mi jogon is verné pofán? téged is pofán vernének, mert nagy a szád, az gondolom nem tetszene. továbbra se tudunk semmit az előzményről... mi van ha a nagy testvér bunkó tahón vonaglott be az öccséhez kopogás nélkül. mert persze erről nem tudunk.

2021. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Vagy szimplán soha semmi szemétségért nincs büntetve a kölyök, és azért ilyen nagypofájú. .
2021. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!