Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám terrorizálja az unokate...

Bátyám terrorizálja az unokatesónkat! Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
A bátyám 22 éves. Ő alapból egy olyan ember hogy mindenkinek szeret keresztbe tenni, szereti ha másnak kárt okoz, és imádja az emberek vérét szívni. Hihetetlen önző, és szemét ember néha. Sajnálom, de ezt kell mondanom a saját bátyámról... Az unokatesónkat különösen szereti cseszegetni. 12 éves kisfiú, és az anyja sokat jön ide, emiatt a kisfiú is, és a bátyám állandóan piszkálja. Ha az anyja nincs itt, akkor ütögeti, kergeti, múltkor megkergette egy vízipisztollyal az egész udvaron keresztül. A gyereken látszik hogy nem élvezi, és persze ha látom hogy szemétkedik vele, akkor segítek, és leállítom a hülye bátyám, de nem vagyok mindig itt én sem. A játék autóját ledobja az emeletről, (társas házba lakunk, a 2. emeleten) Meghúzza a haját, elveszi tőle a telefonját, kikapcsolja a tv-t ha éppen nézi, meg hasonló finomságok... Hiába mondom neki hogy hagyja abba ne kötekedjen senkivel, csak nevet. Anyáéknak elmondtam, persze ők is leszidták, de semmit nem ér. Mikor kisebb voltam engem is betalált és folyton piszkált, épp ezért értem még teljesen az unokatesónkat. Főleg hogy még csak 12, a bátyám meg 22, könnyű egy kisebbet bántani...Mamánkat is volt hogy megütötte "viccből" nemtudok már vele mit kezdeni, tényleg. És még velünk lakik. Le is tagadhatnám hogy a testvérem, mert nagyon különbözünk.. 18F

2021. szept. 5. 14:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Ennyi idősen már nem fog "megjavulni" a bátyád, mert már nem kamasz, az alaptermészete ez sajnos, pszichopatának tűnik. Nincs megoldás, a szüleidet öregkorukban valószínűleg verni fogja, ha már most megütötte. Őket sajnálom igazán, mert te elhúzhatsz otthonról. Az unokaöcséd anyját ültesd le, hogy csak ti legyetek kettesben, és mondd el neki, hogy a bátyád ugyanúgy kínozza a gyerekét, ahogy kiskorodban téged is kínzott, és nem tudsz rá állandóan vigyázni, ezért neki, az anyjának a kötelessége, hogy megmentse a gyerekét a bántalmazás alól, vagyis NE hozza magával, amikor hozzátok jön. Aztán ha a nő csak vállat von erre, akkor a kissrác megszívta, mert a mamája is egy dög, mint a tesód...
2021. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
4-5 haveroddal “vicceld meg”!
2021. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Törd el az orrát, le lehet pontozni, de ha ennyi évesen ennyire visszamaradott akkor erővel kell megmutatni neki hol van a helye.
2021. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 1es jókat ír. Esetleg még fel lehetne venni ha csinál valami hülyeséget, és befenyegetni, hogyha nem áll le, akkor meg lesz mutatva a felvétel pl a csajnak, aki tetszik neki, vagy bárki olyan embernek, aki számít neki.
2021. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Erőszak akkor se megoldás
2021. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

#5 Oké akkor menj oda hozzájuk és próbálj meg vele beszélni, aztán majd a te orrod lesz betörve ha megunja az a fasz :D


Igenis az erőszak a megoldás egy ilyen szélsőséges esetben.

2021. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
Akkor biztos a te orrod is sokszor betörték, ha ezt tanultad, hogy ez a megoldás.
2021. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Fogd már fel, hogy ennél az esetnél te alulmaradott fasz:D Te meg akkor biztos nem jártad ki az általánost ennyi szövegértési készséggel, ha már előítéletesek vagyunk :)
2021. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Na ez is rólad állapít meg egy szegénységi bizonyítványt, kedves " nem alulmaradott ... "
2021. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem az én szövegértési készségem a hiányos :)
2021. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!