Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik így a hugom?

Miért viselkedik így a hugom?

Figyelt kérdés
Idén ment 9.-be. Már tavaly lebukott hogy masztis vidit készített magárol amiben vetkőzik meg ilyenek abból nagy balhé volt kettőnk közt de nem mondtam el anyaéknak. Most megint olyan idióta..egyfolytába picsagatyába járkál amiért anya már nem 1x leszídta akkor mindig átöltözik de ha anya éjszakás akkor abba megy el suliba azért is. Pár napja esténként is kijárkált "barátnőivel" amit már anya is szóvá tett hogy mostmár elég lesz a kelletésből csak 14 éves kislány még állítson magán. Tegnap már kocsival hozták őt haza valami lepnye c..gányok és jött a kifogással hogy jajj nem volt kedve sétalni pont erre jártak akkor miért ne jöjjön le velük..este mondtam neki hogy nem kéne így viselkedni meg ilyen fiatalon elcseszni az életét tudom mikor hazudik én is voltam 14 éves. De a reakciója csak annyi volt hogy akkor majd elköltözik ha nem tetszik valami meg ilyenek. Oké hogy pubertás de azért ne az legyen már hogy 4en f..szra húzzák meg egyikről megy a másikra és nemtudom mitől lett ilyen kiállhatatlan kis picsa mert nem volt ilyen.

2021. szept. 7. 08:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Hát költözzön.....
2021. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Beindultak nála a hormonok. Sok mindent nem tudsz tenni, mint normálisan elmondani újra és újra, hogy meddig, és nem tovább.
2021. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez több mint hogy beindultak a hormonok, életveszélyesen hülye a kislány.
2021. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem jól kezeled. Lehet valami történt vele. Leszidod csak és anyukád is, ahelyett, hogy komolyan aggódva elbeszélgetnétek vele, hogy mi történt.
2021. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Ő még bármennyire is pubertás korban van, ő még kislány, és nem leszidni kell, mert akkor azt fogja érezni, hogy nem kérhet senkitől segítséget, pedig lehet ezzel próbált jelezni.


Az ilyen fajta kirívó viselkedés ilyen korban nem a saját önmagát mutatja, hanem valami történés következménye.


Nem leszidni kell, hanem aggódni és beszélni vele.


Tipikus reakció hogy egyből szajhának nézed, basszus a kishugod 14 éves, és már az ijesztő, hogy beszáll bárkinek a kocsijába. Ez már szülőkre is tartozik, de nem így ahogy ti intézitek.

2021. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Szexuálisan nagyon túlfűtött a húgod, amiből még baja lehet, mert tapasztalatlan, naiv. Azt a videót se magának készítette szerintem. Egy nyugodt pillanatban, ha lehetne vele beszélgetned fel kellene hívni az ilyen viselkedés veszélyeire, akár saját példádat is megosztva vele. Semmiképpen kioktató módon, hanem úgy hogy érezze van amit Te is megbántál és nem szeretnéd, ha ő is így járna. Vagy ha saját nincs az ismerősi körökből ilyet megosztani vele. A tiltás nem hiszem, hogy működne nála...
2021. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
Ja, mert az ilyen pi.csamutogató libuskákat pátyolgatni kell. Nem kislány, önveszélyes hülye.
2021. szept. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%

Ezt probáltam én is jelezni, amit a 6-os.


Nehogy Amanda Tod sorsára jusson a hugod. Én a helyetekben aggódnék érte, mert amit most látsz az nem ő, hanem valakinek a manipulációjának a következménye. Beszéljetek vele. Ennek a kislánynak szerintem segítségre van szüksége, mert valaki nagyon beetette.

2021. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
7-es az ilyen emberek miatt halt meg Amanda Tod is, pedig csak egy pedofil szexmániás szemét alak kelepcéjébe került. Szégyen hogy felnőtt ember létedre így reagálsz. Fogalmad sincs hogy mit élnek át ezek az emberek.
2021. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Azért ilyen, mert azt gondolja, hogy mellei nőttek és menstruál, akkor ő már nagylány, ő tudja mi a jó neki, pedig nagy francokat. Tudom, mert én is majdnem ilyen voltam ilyen idős kislány koromban, amit mai fejjel elképesztő nagy marhaságnak tartok.


Felnyomnám anyámnál a videó miatt, hátha keményebben fogja. Lehetne retorziókat alkalmazni irányába (lakáskulcs elvétel, telefon elvétel, netről letiltani - elég volna egy szülőzár vagy jelszó csere), biztos megy majd a trükközés, hiszti és duzzogás, de inkább, mint megerőszakolják, bekapja a legyet vagy még rosszabb. Majd elk*rhatja az életét érettségi után, de lagalább elmehet Tescoba kasszásnak.


Anyád gondolom egyedül nevel titeket. Nehéz lehet, mert ha nincs otthon senki, akkor cincognak az egerek. :/

2021. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!