Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a nővéremnek, amiért nem akar eljönni az esküvőmre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Novemberben lesz az esküvőm, amire csak a szűk családot és a legjobb barátnőmet hívjuk. Meghitt hangulatot szeretnénk, ezért kinéztünk egy kedves kis helyet, ahol a szertartás és a vacsora is lebonyolítható. Nem lesz lakodalom, tehát nem lesz zene és tánc sem. A helyiségbe 20 fő fér be, ezért megkértem a nővérem, hogy hagyja otthon a három gyerekét, hogy helyettük meg tudjam hívni a kereszt szüleimet. Az első gyerek több mint öt éves, a másodig három, a harmadik, pedig több mint egy. Továbbá így, hogy nagyon kevesen leszünk, szeretném, ha az esemény rólunk szólna, nem pedig arról, hogy a három kicsi fel alá rohangál és mindent felborít. A testvérem ezen megsértődött és nem hajlandó eljönni az esküvőre. Tényleg nem lehet kibírni két-három órát a gyerekek nélkül? Olyan nagy gond, hogy most egy rövid ideig nem róla szól minden? Nem lehet felnőtt módon végigülni egy vacsorát? Emiatt Ti kihagynátok a testvéretek esküvőjét?

#esküvő #gyerek mentes esküvő #szűk körű szertartás #kis gyerek esküvőn #esküvő kicsi gyerek nélkül
2021. szept. 15. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
91%

Ha van, aki biztonsággal vigyázna a gyerekeimre, én speciel örülnék neki, ha gyerekek nélkül, nyugodtan végig ehetnék egy vacsorát, főleg ha ez a testvérem esküvője.

A gyerekeimmel a vacsora után a további 21 órában még együtt lehetek.

2021. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
36%
Tudod, a nővéred most már a gyermekeivel alkot egy teljes csapatot. Oké, ne hívd meg a gyerekeket a Szent Esküvődre, de akkor ne hívd a tesódat. Illetve hívjad, de ne sértődj meg, ha nem megy el. És se mennék.
2021. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig örültem ha alkalom adódott kimozdulni az otthontespedésből, csinosan felöltözni, felnőttekkel lenni. De sokan vannak akik sz_rni is gyerekkel mennek. Kár ezen gyötrődnöd, veszekedni is fölösleges emiatt. A nővéred így döntött, fogad el és koncentrálj azokra, akik elmennek.
2021. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 anonim ***** válasza:
52%
A nővéred értse meg, hogy nem látod szívesen a gyerekeit akkor te is értsd meg, hogy ő meg nem megy a gyerekei nélkül. Én se mennék a gyerekek nélkül a testvérem esküvőjére. Ha egy barát lenne és lagzi lenne még talán otthon hagynám őket, mert bulizni kicsi gyerek mellett nem lehet. De így esélytelen. Meg tudom érteni a nővéred.
2021. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
59%
Tuti le leszek pontozva, de nekem eszembe se jutna nem meghívni a testvérem gyerekeit az esküvőmre akárhány évesek is. :S A testvérem gyerekei vannak ugyanolyan közeli rokonok, mint a keresztszülők egyébként, és szerintem az a pár +fő nem változtat túl sokat a költségeken sem.
2021. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, miért nem lehet baby sittert fogadni pár órára és örülni annak, hogy van egy kis nyugodt, gondtalan idő.

Ilyen kicsi gyerekek állandó figyelmet igényelnek, nem fognak több órát nyugdton ülni.

2021. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
83%
Én kimondottan örültem, hogy a bátyám esküvőjére nem vittem az ikreket akik akkor 3 évesek voltak. Ők úgysem fogták volna fel, hogy lagzi van, én meg rohangálhattam volna utánuk mindig, mert elég csínytalanok. Végre volt pár óránk a férjemmel, amikor nem az ikrek körül forog minden. Elvoltak otthon, vigyáztak rájuk, nem is hiányoztunk nekik. Én azóta ha hívnak partira, esküvőre, sosem viszem az ikreket. Majd ha tinédzserek lesznek, jöhetnek. Egyébként az esküvő rólatok szól, nem a gyerekekről.
2021. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 anonim ***** válasza:
80%
Alapból nem vinnék ilyen pici gyerekeket esküvőre, de ha abból indulok ki hogy ha a saját testvérem eskuvője az más. Akkor lehet hogy rosszul esne ha kifelyezetten megkérne rá higy az unokaöccse/unokahuga ne menjen.
2021. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, en személy szerint sosem értettem minek kellenek gyerekek egy esküvőre. Nem nekik való. De ha a testvérednek azt adtad elő, hogy a szűk család és a legjobb barátnőd lehet ott, akkor abba bizony a gyerekei is beletartoznak. Van, aki nem akar a gyerekei nélkül menni. Az o dolga. Ha neki el kell fogadnia, hogy nem mehetnek a gyerekei,akkor neked is el kell fogadnod, hogy ő így nem akar menni
2021. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
20%

6. Babysittert. Te rábíznád egy idegenre a gyereked?

Plusz itt nem is igazán azon sértődött meg a nővér, hogy a gyereket otthon kellene hagyni, de ő mennyire nem képes erre, hanem, hogy a saját testvére nem látja szívesen a gyerekeit.

2021. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!