Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél, ha a bátyád...

Mit tennél, ha a bátyád megenné egy rokonodtól ajándékba kapott csokidat, a te megkérdezésed nélkül, de helyette venne egy márkásabbat, jobbat neked?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Meglepödnék, mert egyrészt nem szokás megenni más ajándékát, viszont ha tévedés volt, akkor érthetö az, hogy vesz valamit helyette egy bocsánatkérés mellett.
2021. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Semmit. Akkor szólnék csak, ha nem venne másikat, és úgy csinálna, mintha mi sem történt volna.
2021. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Kétlem, hogy bármelyik bátyám megkérdezés nélkül ezt megtenné. Ha mégis, valószínűleg nem tudta, hogy ez ajándék csoki volt.

De igazából 13 éves korom óta nem csinálok ügyet egy csokiból, nagyjából azóta nem igazán boldogít egy sima csoki, legyen bármilyen extra vagy fullos. Max egy kockát tudok megenni belőle, így általában az ilyen ajándék csokikat is bátran osztom meg bárkivel.

2021. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha jobbat vagy ugyanolyat vesz helyette, akkor nem csinálnék belőle problémát, hogy megette.
2021. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. egy csoki miatt akkor se balhéznék ha nem venne helyette másikat-az csak egy csoki.
2021. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha direkt eszi meg, vagyis tudja, hogy azt én kaptam ajándékba, az azért mindenképpen tahóság. Utána már nyugodtan próbálhat lekenyerezni, én csokiban k*rvára nem márkára megyek, a hajára kenheti.
2021. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Én se problémáznék rajta, az csak egy csoki.

Ha meg is említem neki, hogy bocsi, de ajándék volt, akkor elég a bocsánat is, csokit magamnak is tudok venni.

2021. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Az élet túl rövid a haragra. Vannak/lesznek ennél nagyobb problémák is a világon.
2021. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Igyekeznék felnőni, és akkor már nem foglalkoztatnának ilyen kérdések.
2021. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Nem haragudnék érte még akkor sem, ha nem kapnék újat.
2021. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!