Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok a testvérekről?...

Mit gondoltok a testvérekről? Valamint tekintetek rá nővérként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem, hogy nektek vannak - e testvéreitek? Milyen velük a kapcsolatotok. Nekem a báttyámon kívül, és az öcsémen aki csak féltestvér van egy nővérem. Viszont ő valójában nem a nővérem. Pusztán unokatestvér. Szerintetek tekintetek rá ettől függetlenül testvérként ha olyan a kapcsolatunk? Sokszor beszéltük, hogy én is olyan voltam neki sokszor mint egy húg. Nevezhetem őt így?

2021. okt. 3. 18:45
 1/8 Argloss ***** válasza:
88%
Nem engedem meg. Mostantól csak és kizárólag Gézának hívhatod.
2021. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs testvérem. Csak egy unokatesóm, de vele olyan semmilyen a kapcsolat. Ha úgy szereted az unokatesód, örülj neki, és miért ne tekinthetnél rá nővérként.
2021. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne testvérem, és egy fél húgom van, egy fél nővérem van.
2021. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Tök aranyos, hogy ilyen jóban vagytok, simán tekintheted a testvérednek.
2021. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia nekem van egy nővérem és két unokatesóm az egyikre testvéremként tekintek,mert együtt nőttünk föl hárman a másik unokatesóm 14 éves voltam mikor született őrá nagynéniként tekintek a korkülönbség miatt ,de ugyanúgy nagyon szeretjük őt is. És nyugodtan tekinthetsz rá testvérként ez csak jó dolog :)
2021. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy öcsém, egy húgom és hét unokatesóm van + két másod unokatesó.
2021. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Van, és kifejezetten jó.
2021. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy nővérem, és nagyon szoros vele a kapcsolatom. Lehet bármilyen jó mással is, de olyan, mint vele tuti nem lesz.
2021. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!