Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a sógornővel, sógorral? Miért szólnak néha bele mindenbe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 12:51
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
94%
Nekem, win-win helyzet, vagyis egy olyan nőt vettem feleségül, akinek az anyanyelvét nem beszélem -angolul veszekszünk-, igy a családdal is minimum a kapcsolatom, de alapból jófejek és elfogadnak és igy nem is nagyon pofáznak bele az életünkbe.
2021. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgymond kivétel erősíti a szabályt. Akkor egy csomó okoskodástól kíméled meg magad hidd el 😅
2021. nov. 23. 13:07
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, kb semmi közös nincs bennünk és csak akkor találkozunk, ha megyünk valami családi összejövetelre hozzájuk. Messze laknak, szóval ez évente párszor van. Olyankor kedves amúgy és én is vele, de hosszabb beszélgetésünk szerintem még sose volt, csak ezek a tipikus ki hogy van dolgok. Ezt leszámítva szülinapkor írunk a másiknak és ennyi közöttünk az össz kapcsolat. Beleszólni egyáltalán nem szoktunk egymás életébe.
2021. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Akkor ez olyan távoli barát vagy inkább ismerős viszony van közötettek. Akkor jól ki jöttök egymással. Az a jó legalább
2021. nov. 23. 13:20
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Jókat dugunk.
2021. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
4-es, inkább csak ismerősnek mondanám. A lényeg, hogy nem vagyunk rosszban és nem zavarnak sosem, szóval részemről ez teljesen megfelelő.
2021. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Férjem batyja anno lehúzta ferjemet nem kevés pénzzel. Dolgoztak egy helyen, ahol a sógorom felvette azt a pénzt ami ferjemnek járt volna. Mire kibukott 600ezer ft-nál járt. Utána nem beszéltek egy jó 5évig. 2éve kibékültek, azota férjemnek kb csőlátása lett a testvérevel kapcsolatban, issza a szavait. Miatta mondott fel a munkahelyén, hogy ketten vállalkozokként fognak dolgozni. Ennyi meg annyi munka lesz, jött sógortól az ígeret. Én hiába könyörögtem k ferjemnek, ne menjen bele, csak összeálltak. Azóta természetesen kinden munka után sógoréknál új hűtő, klima, uj autó stb stb... mi meg annyit kapunk, ne legyen feltűnő, hogy átbassza férjemet.


Van még egy öccse és egy huga. Ikrek, 18évesek. Még otthon laknak. Anyóstól ment az agymosás nekik, h én, meg mostmár férjem is milyen szar emberek vagyunk, így hál isten vagy 2 éve nem beszéltem velük.

2021. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Azért szólnak bele mindenbe mert minden "kivüláló,, azt hiszi mindig hogy mindent jobban tud!
2021. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem beszélünk egymással. Ameddig nálam laktak, addig kifejezetten utáltam a sógornőmet.
2021. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

A férjem hugával semmilyen. Elég gusztustalan dolgokat csinált a férjemmel (főleg) és velem is. Nem tudok hozzá jó pofát vágni, így évente párszor a férjem találkozik vele kettesben.


Az öcsém feleségével nagyon jó a kapcsolatom, ő nem manipulatív, hátbatámadós és nem kétszínű. Bár őt inkább egy plusz testvérnek tekintem, mint sógornőnek.

2021. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!