Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiúk, lányok, akik még egy...

Fiúk, lányok, akik még egy házban éltek a tesótokkal! Ha úgy adódik hogy távol kell lennetek egymástól, mennyi idő után kezd hiányozni a testvéretek? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy pl összevesztetek valamin vagy megbántottátok a másikat, de aztán egy idő után már megbántátok, bármennyire is megbántott titeket?

2021. dec. 3. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a tipikus testvérpár folyton összeveszik, majd folyton kibékül, főleg, amíg fiatalok és együtt laknak még. Szóval kétlem, hogy létezne olyan, aki nem bántotta volna még meg a tesóját.


Amúgy még sosem voltam olyan hosszasan távol, hogy hiányozzon bármilyen családtagom, messengeren pedig amúgy is tartjuk a kapcsolatot, ha nem vagyok otthon (ami amúgy gyakori, annak ellenére, hogy még a teljes család együtt lakik egy kis ideig).

2021. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem hiányzott, amikor nem volt otthon.
2021. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Pár óra hosszát bírok csak ki nélküle.
2021. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
Szerintem ez normális, velem sokszor előfordult már. Nekem kb. 4 nap után
2021. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Fura lenne már egy nap is.
2021. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!