Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit találjak ki, hogy ne...

Mit találjak ki, hogy ne kelljen elmennem a nővérem meglepetés szülinapi partijára?

Figyelt kérdés
A nővérem párja találta ki, és hívott meg engem is, de semmi kedvem nincs elmenni. Már csak azért sem, mert olyan embereket hívott meg, akiket nem ismerek. Meg elég antiszociális vagyok. A harmadik, hogy egyszer már úgymond szükebb körben megünnepeltük a nővérem születésnapját, fel is köszöntöttem, adtam ajándékot stb. Ez egy héttel a szülinapja után lesz, és főleg a tágabb ismerőseinek lenne. De nem értem a nővérem párját, hogy nekem miért kellene ott lennem? Sehogy nem tudom elképzelni ott magam, (egy puccos étteremben) ahová meg lettünk hívva. Eddig ilyen partijai nem voltak neki, se nekem szüketésnapunkkor. Szükebb körben tartottuk ezeket az ünnepnapokat.

2022. jan. 16. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Odaállsz szépen őszintén és megmondod hogy nem szereted a nővéred nem akarsz részt venni az ünneplésében és irigy is vagy mert neked ilyen nem volt
2022. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Migrened lesz es a buli elott 1-2 nappal mar elkezdodik,ennyi

Igy nincs sertodes es lebukas sem hogy fullentettel

Gondolom nem akarod nekik mondani hogy nincs kedved ehhez

2022. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem érek rá. Ennyi. Más, fontosabb dolgom van.
2022. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Sztem ezt is ellehet mondani, ebben a formában. Nem szereted az ilyen puccos helyeket, kényelmetlenül éreznéd magad, feszengenél, szoronganál. Nem voltál még ilyen helyen.

Esetleg a nevedben odaadsz egy ajándékot amit majd átad. Ha felnőtt emberek akkor megértik.

2022. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%
Egy puccos étteremben max a melletted ülőkkel kell kapcsolatban lenni, 2-3 ember meg csak van köztük, akit ismersz.
2022. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
szerintem elég szomorú, hogy nem vagy nyitott. azért mert még nem volt ilyen, miért ne lehetne? miért baj, ha új emberekkel ismerkedsz meg? azt meg végképp nem értem, hogy a kedvességére, hogy téged is hív, ilyen negatívan reagálsz.
2022. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Én se kívánnék egy ilyen ünneplést a hátam közepére sem. Nem szeretek idegenekkel ismerkedni, így egy ilyen meghívás számomra nem kedveskedés lenne, hanem egy szükségtelen dolog. Én annyit mondanék, hogy nem érek rá. Hányszor kell ünnepelni a nővéredet? Egyszer ott voltál. A hapija meg annyi bulit szervez neki, amennyit akar.
2022. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kovpet ***** válasza:
92%
"Ne haragudj, de ez a puccos hely meg a tömeg nem az én világom. Köszönöm a kedves invitálást, de én máshogy köszöntöttem őt fel."
2022. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

8 ettől biztos jó lenne a kapcsolatuk.

a puccos szót külön kiemelném. mert az még minősít is.a kérdezőnek csak annyit, hogy

hihetetlen, hogy az önzés mennyire erős. örömet szeretne okozni a párjának és még őt szidod. gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy szeretem a tesómat, ennyit meg tudok tenni érte.

2022. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Amennyiben jó a kapcsolatod a testvéreddel, biztos szeretné, hogy te is ott légy. De ha nem fér bele a komfortzónádba, akkor egyszerűen jelents beteget pár nappal az esemény előtt.

Viszont én kicsit furcsának érzem, hogy kiemelted a puccos éttermet. Irigy vagy, hogy ők megtehetik? Vagy miért akarod ilyen degradáló jelzővel illetni a helyet ahova mennek ünnepelni évi egy alkalommal (függetlenül attól, hogy közép/magas árkategóriás)?

2022. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!