Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hihetetlenül idegesítő a...

Hihetetlenül idegesítő a bátyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan az ő véleményére kell adni, nem hajlandó más véleményéd elfogadni, és nem csak az enyémet, hanem mással is így viselkedik, mintha egy főnök lenne. Nem érti, hogy miért járok egyetemre, régebben is beszólogatott hogy miért akarnék tanár lenni, mert hogy az nem nekem való, és mindig valamilyen megjegyzést tett, miután a továbbtanulás szóba került. Azt sem érti, hogy engem érdekel a művészet, hiába dicséri meg, utána hallom hogy ez egy ovis dolog és ez egy felesleges hobbi, és zeneileg sem a magyar prolirappereket hallgatok mint ő, amik csak azzal jönnek, hogy milyen sok pénze van meg milyen sok nőt megkap, mivel a zenéim lehangolóak, ő nem így vezetné le a feszültséget meg traumáit(miközben amugy nincs is), hogy ez kemény hörgős metál(a Nine Inch Nails, ami max annyira hörgős mint Ariana Grande, és amiket benyomtam, azok pont nem voltak depisek), sose jöjjön elő ez az előadó, tiltsam le, meg emiatt vagyok depressziós(nem is vagyok az), és hogy ez sátánista, meg hogy minek erőltetem rá(miközben előte órákig a szarjait kellett hallgatni). Amikor vagy megyünk valahova, vagy a haverjaival vagyunk, vagy a faterral(szüleink elváltak) beszél, akkor végképp lekezelő, mert ha mondok valamit, akkor az mondja, hogy maradjak csöndbe, mert lipsi gondolkodásom van, hogy nem értek az élethez, csak úgy mint a többi homokos, és a többi. A politikai "vitái" abból áll, hogy őt hallgatjuk meg aput, hogy mennyire egyetértenek. És sokszor tesz megjegyzést a melegekre, nem zavarna ha én nem lennék szintén meleg, hiába mondja hogy elfogadná ha a fia vagy lánya a saját nemükhöz vonzódnak, de utána mindig megszólal hogy a zsidó amerika médiamanipulációval éri el hogy a gyerekek b**ik legyenek, meg hogy ha gyereket nevelnének, elrontanák, meg hogy azért vannak, hogy kiírtsák az emberiséget a szoknyáikkal. Szóval otthon még nem coming outoltam, hiába tudom előre hogy elfogadna, de ilyen megjegyzésekkel ki hinné el? Sokszor tesz megjegyzés, hogy a cigányok lopnak, hazudnak és ostobák, közben amikor meg lát egy roma tini lányt, akkor mindig megjegyzést tesz, hogy megkúrná.


Amikor megyünk valahova, anyu mindig próbál megnyugtatni, hogy ő nem fog változni, fogadjam el, mert amúgy semmit nem bír ki, hogy ne szóljon be nekem, csak a többiekkel ellentétben vissza szoktam neki szólni, szóval mindig van valamilyen veszekedés. Attól még hogy ő megelégedett egy kettes érettségivel és sokáig nem tudta hogy mit dolgozzon(nem jelölt meg még egy szakmát sem), akkor miért kell beszólogatni, csak mert nekem sikerült és van egy olyan dolog, amit szeretnék dolgozni? Ráadásul folyamatosan.


Én 21/F ő 29/f



2022. márc. 6. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok, nem kell találkozni vele
2022. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy megtenném, de a többiek nagyon erőltetik ezt a családkodást, mert mi összetartunk és megbeszéljük a problémáinkat.
2022. márc. 6. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ideje önálló gondolatokkal megtömni a kicsi buksid….

Amúgy is, menj el szépen diákmunkázni és tegyél félre, akkor otthon se leszel, hogy családozni kelljen ill. lesz miből élned, majd tanárként

2022. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Anya! Pisti rám nézett csúnyán!

Pisti: De nem is!


Anyaa! Pisti az én levegőmet szívja!

Pisti: De nem is!


Anyaaa! De Pisti gondolatban hozzám ért!

Pisti: De nem is!


Anyaaaa!

Pisti: De nem is..



Kb ezen a dedós szinten vagytok,mind a ketten..

2022. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: Kollégista vagytok, szóval nem olyan gyakran találkozok velük, és dolgozok is, mivel el kell tartanom magam, csak rohadt zavaró, hogy annál a néhány családi összejövetelen sem tud normálisan viselkedni. Másnak is van véleménye, másnak is van sztorija, másnak is van ízlése és nem mindig ő tudja a tutit, képtelen felfogni. Nekem is meg vannak a saját rigolyáim, de olyankor félrerakom.


#4: Persze így mondom, csak is így és csak ennyi a probléma, hogy "gondolatban hozzám ért". A csúnyán nézés és a folyamatos "te ehhez életképtelen vagy" között meg van különbség. És egyébként nem csak erről volt szó, olvasd el még egyszer, például miért nem coming outolok otthon.

2022. márc. 6. 14:39
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: Bocs ha esetleg bunkó voltam, de sok dolgot nem lehet kiszűrni azon kívül, hogy "höhö, dedósak vagytok, megmondtam a tutit".
2022. márc. 6. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Megjöttél kamukám?
2022. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kAmUkÁm
2022. márc. 6. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek papíron. Ha nemet mondasz akkor az nemet jelent és nem mész.
2022. márc. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!