Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért hazudott a húgom az...

Miért hazudott a húgom az éjszakájáról?

Figyelt kérdés
A húgom 19 éves, én 23 vagyok, együtt lakunk. A nagyszüleink kettőnkre hagyták a lakást. Tegnap este feljött hozzá egy srác akivel “csak barátok”. A húgom vitt a szobájába bort, meg kaját. Nem zavart a srác, de hallottam reggel kisurranni, meg azért óhatatlanul feltűnik ha a húgom teljesen fel van dobva reggel, és minden csodás. Ahogy kijött boldogan mondtam neki kedvesen hogy “látom jól telt az este” erre mondta hogy “jajj, nem, ő még éjjel elment, mi nem…”. Elég egyértelmű a dolog és hallottam a srácot elköszönni a húgomtól. Nem is zavar a dolog egyáltalán, csak nem értem miért hazudott a szemembe hogy még éjjel elment…

2022. ápr. 21. 21:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Most komolyan ezt idegeneknek kell neked elárulni??

Mert még friss a kapcsolat es nem akarják, hogy barki tudja. Vagy csak egyejszakás volt és nincs miről beszelni.

Neked pedig semmi közöd hozzá, ne kukkolj és ne kombinálj.

2022. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Mert neki mást jelent, hogy a pasija "elment". :)
2022. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
2, ott a pont 🤣🤣🤣
2022. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
3, akár kétszer is! :)
2022. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Máshogy értelmezte a húgom, hogy elment a srác.
2022. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
Jaaaááájjj, hogy a 2. válaszomat pont egy 69(!) %-os pontozta le!!! :):):)
2022. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nincsenek kapcsolatban lehet úgy gondolta rossz szemmel néznéd a dolgot, és zavarba jött a beszólásodtól.
2022. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Miért is kellene veled megbeszélnie az éjszakai dugást? Semmi közöd hozzá, hogy mi történt kettejük között.
2022. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem köteles mindenről beszámolni neked. Gondolom, te sem avatod be őt minden magánügyedbe.
2022. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
90%
Szerintem mindenki tudja hogy mi történt, ne is beszéljetek róla hogyha a hugod úgy akarja. Lehet titokban szeretné tartani. Találkoztál már egyebként a sraccal vagy teljesen idegen volt? Lehet csak valami egyéjszakás kaland volt. Amugy a bor ivást irigylem, én gyógyszert szedek nem ihatok.
2022. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!