Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Unokatesóval, illetve mostohat...

Unokatesóval, illetve mostohatesóval össze lehet jönni?

Figyelt kérdés
Elég távoli rokon, ahhoz, hogy kapcsolat lehessen belőle, vagy azért óvatosan kell kezelni az ilyen kapcsolatokat dolgokat?

2022. ápr. 29. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Istenem, végül is csak 4 milliárd másik pasi/csaj van, de okvetlenül csak rokonnal lehet összejönni. Cibbány vagy?
2022. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Fuj!!!

Hol a zsepim...

2022. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mostohatesó nem is rokon amúgy.
2022. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesó azért nem annyira ritka, én is hallottam olyant, de ilyenkor a gyerekek egy része, jó eséllyel, nem lesz "százas". Uralkodóknál gyakori volt az ilyesmi, Ferenc József és Sisi is unokatesók voltak.

Törvény nem tiltja, de nem ajánlott.

2022. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Jobb óvatosan kezelni, mert a genetika csak egy tényező: szinte borítékolható hogy szétmentek és családi szinten állandó feszkó lenne. Kinek hiányzik ez?
2022. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5: Ez mondjuk nagyon igaz, és érthető.

Köszönöm a normális válaszokat. :D

2022. ápr. 30. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem vérszerinti rokonnal , tehát mostohatesó stb. egy numera simán belefér szerintem de semmi több.
2022. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Unokatesóval nagyon nem. Nekem pedig a mostohatesó se férne bele, hiába nem rokon biológiailag... Nekem az már szappanoperás.
2022. ápr. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

A mostohatesó nem rokon, hanem egy idegen. Pláne ha a szülők nem akkor jöttek össze, mikor a gyerekek kicsik voltak, hanem mikor pl tinik.


Elsőunokatestvérrel nem lehet. Negyedik unokatestvérrel már biztos lehet. A közteseket nem tudom.

2022. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!