Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elküldenétek az öcsémet?

Elküldenétek az öcsémet?

Figyelt kérdés
A párommal egy egyhálószobás albérletben élünk és februárban befogadtuk az öcsémet. Elég szűkös a hely, ő nappaliban alszik egy kempingágyon és egyre több a kellemetlenség miatta. Eredetileg arról volt szó, hogy max 3hónapig marad, amíg kicsit talpra áll,gyűjt egy kis pénzt saját albérletre. Emiatt nem is kertünk tőle semmit, hogy tudjon spórolni, de nem úgy látjuk,hogy igyekezne. Mindenféle hülyeségekre költ, 160ezres telefon, 30ezres cipő stb. Mindezt úgy, hogy február óta még egy kenyeret sem vett, mindennel mi tartjuk a barátommal. A párom az autóját is kölcsönadta egyszer,és úgy kapta vissza hogy az ülés alatt talált egy óvszeres csomagolást. Akkor eléggé kiakadt, kiabált is vele, és már én érzem kellemetlenül magam miatta. A barátnőjét is felhozta párszor, de szerencsére már nem jön, mert a párom vele is összeveszett. Éngem is már kifejezetten irritál a jelenléte, de sajnálom kidobni,mert mégiscsak az öcsém. Viszont ha továbbra is ittmarad akkor attól tartok,hogy rámegy a kapcsolatunkat, mert nem várhatom el a páromtól, hogy ennyit toleráljon a családomnak.

2022. máj. 1. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én első perctől fogva kértem volna némi hozzájárulást a háztartáshoz, amit, ha megengedhetitek magatoknak, összegyűjteném és a 3. hónap végén visszaadnám, hogy na akkor mehetsz öcskös. Akár segítenék neki társbérletete is keresni. De nem tűrném semmiképpen ezt a fokú hülyének nézést és kihaználást.
2022. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
El. Miért nem megy a seregbe?
2022. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Letelt a 3 hónap, zárcsere
2022. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy eltartjátok, van közötök a pénzügyeihez is. Kérdezzetek rá, hol tart a gyűjtéssel, mert a 3 hónap mindjárt lejár és nektek kezd terhes lenni a szituáció. Sajnálkozni, ígérni ne hagyjátok, csak a fejetekre nőne. Nyárra kiköltöznek az egyetemisták, most lecsaphat a megüresedett helyekre. Adjatok neki hirdetéseket (én ennyi erőfeszítést még tennék) és aztán a reakciója alapján menne vagy maradhatna még egy kicsit. Ha húzza a száját, akkor nem is akar mozdulni. Ha hezitálnál, mert sajnálod, tedd fel magadnak a kérdést: ő mit tenne meg érted fordított esetben?
2022. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Szia adj neki egy hetet. Keresen magának albérletet. Tényleg rámegy a lapcsolatod. Ne várj tovább.
2022. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el.
2022. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid határidőt adnék neki, bár én ezt már hamarabb megtettem volna.
2022. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
EGYszobás lakásba eleve nem fogadtam volna be, maximum egy hétre. Most meg adj neki egy hetet a költözésre, utána dobd ki a cuccaival együtt.
2022. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében finanszíroztátok neki a telefont és a cipőt. Ennyi talán elég is volt, akár mehet is.
2022. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Az ocsemet biztos nem, mivel o nem egy ilyen eloskodo, mast kihasznalo parazita. A te ocsedet viszont siman! A parod eleg tolerans, hogy eteti,mig o draga telefonokra kolti a penzet. Koltozzon a baratnojehez, vagy ahova akar.
2022. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!