Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » ILyen esetek után jogosan és...

ILyen esetek után jogosan és nyugodtan tehetek ilyet?

Figyelt kérdés
Új munkahely miatt és hogy nem hallgattam az ő hülyeségüket,a testvéreim röhögnek,elmondanak mindennek azért,mert más munkahelyem van és a család másik része ugyanigí csinált(őket már letiltottam).Gondolkoztam,hogy őket is letiltom,mert megismertem,új embereket(közte egy lányt is),akiről múltkor próbáltak kérdezni,de nem mondtam nekik semmit,és kiabáltak velem mint egy trógerral.Jó döntése,ha letiltom őket,mert a család azon része,belertve a testvéreimet is,mindig lehuzo,negativ szoveget nyomank,barmit elérek,röhögnek.Jó döntés e,ha letiltom őket?
2022. máj. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le őket

Majd elgondolkoznak

Vagy nem

2022. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van meghúzni a saját határaidat. Ha maguktól nem tisztelik, igen, jogosan teszel drasztikus lépéseket. Senkitől nem viselném el, hogy kiabáljon velem.
2022. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha üzenetekkel zaklatnak stb akkor jogos, bár család esetén erősnek érzem a letiltást, de ha szépszóból nem értenek...

Olyan is van, amikor valaki a saját igazáról van meggyőződve és fejjel megy a falnak, nem lát mást, a család pedig indulatos lesz vele szemben, mert "próbálják visszaterelni".

2022. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd hát, az mindent megold.
2022. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem tiltod?
2022. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!