Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van bennem rossz érzés?

Miért van bennem rossz érzés?

Figyelt kérdés

Van egy családi üzletünk amiben a tesómmal ketten dolgozunk. Ő jobban szereti , én kevésbé de legjobb tudásom szerint csinálom.


Alapból nagyon közel állunk egymáshoz de szinte minden nap együtt vagyunk.


Szüleim egy két ismerőst kérdeztek hogy lenne e munka nekem. Ezt nem tudtam hogy érdeklődtek anyámék nekem munkaügyben.

Nemrég hívott az egyik h lenne lehetőség. Ez az ismerős már régebben ajánlott munkát de nem vállaltam. Kb egy éve időszaki jelleggel ad munkát ami nem nehéz és időben se sok és jól fizet.


Ma elmentem megnezni egy új munkát ez az ismeros által és patt helyzetben vagyok. Ha nem vállalom akkor az időszaki jól fizető munkára se fog hívni, ez lenne a 2.eset amit elutasítok. De ami a legjobban bánt úgy érzem cserben hagyom a tesóm és ő neki kicsit nehezebb lesz amit nem érdemel.

De erről h keresnek + munkát nekem a szüleim egyikünk se tudott és most úgy érzem hátba támadtam tesóm.


A munka amúgy 24/48as lenne tehát lennék az üzletben is


2022. máj. 4. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el testvérednek, akkor nem hátba támadás. Mond el neki, hogy milyen ajánlatot kaptál.
2022. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod őszintén hogy ez van.
2022. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kerestek neked állást a fejed felett, ha volt állásod? Ezt kellene megkérdezni. Nekem is fura.
2022. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Erről tudott hogy ezt kaptam, meg beszélgettünk is róla h mi legyen.


De kénytelen voltam elvállalni fent leírtam miért


Így most amikor tudok az üzletben leszek, de talán azért próbáltak segíteni mert tudják h annyira nem szeretem de 4éve csinálom mert csak ebből élünk..

2022. máj. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!