Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám ellenzi a 2.5 eves...

Bátyám ellenzi a 2.5 eves kapcsolatom, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Barátnőm még tanul (érettségi), én melózok 3 éve. Aztan 2.5 eve tart a dolog. Minden hetvegen talalkozunk. Picit messze lakik, de jól kijövünk, anyumékal is elvan meg igazabol mindenkivel. Aztán elsők vagyunk egymásnak. Szeretjük egymást. 1 év és össze költözünk. De bátyám állandoan, havi 1x felhozza, hogy több p*uncit kikell probalni, ne ragadjak le stb. Meg hogy a lány is kíváncsi lesz más fiura…Többször tudtára adtam hogy hagyjon ezzel.

Majd lesz ami lesz, ha mas kell majd megy. Ha nekem kell más majd én döntök. Anyum is mondta hogy hanyagolja a témát. Én úgy gondolom ha jól megvagyunk akkor csak azért hogy mással dugjak, nem fogok oda állni a lány elé hogy, szeretlek de bocs kikell probalnom mást is. Vélemény ?



#lány #kapcsolat #Bátya bástya
2022. máj. 10. 02:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Egyetertek.
2022. máj. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Bátya bástyának igaza van, de tök mindegy, majd szakítás után kipróbálsz puncikat.
2022. máj. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Semmi köze hozzá, mármint a kapcsolatotokhoz. Szerintem két dolog lehet: vagy féltékeny, hogy neked van valakid, akivel komolyan tervezed a jövőt, vagy tetszik neki a párod. Bármi miatt is akar fúrni, ez szánalmas.

Nagyon ritka, hogy az első kapcsolatok sokáig megmaradnak, majd kiderül, veletek mi lesz, hogy alakultok. Lehet el sem juttok az összeköltözésig, de az is lehet, hogy örökre együtt maradtok. De azt ne felejtsd el, hogy az őszinteség és a kommunikáció fontosak!

2022. máj. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak irigykedik hogy 2,5 éve együtt vagytok.
2022. máj. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
3, tavaly volt érettségi találkozónk (25 éves), kb csak azok vannak együtt, akik már középiskolában is együtt voltak.
2022. máj. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3as en ugyan igy vagyok vele. Egyebkent Tesomnak csaladja van 3 gyerekkel, így nem tudom mi az oka. De majd lesz ami lesz, én sem rágódok rajta, de akkor ő mit izgul nem tudom. Azzal tisztában vagyok hogy nem biztos hogy örökké tart, csak nah, Kivancsi voltam mi velemény.
2022. máj. 10. 07:00
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi. Ha szereted őt akkor más úgyse érdekel. Ha meg nem maradtok együtt akkor max bepótkod, ami eddig kimaradt.

Ne vedd magadra a tesód szavait, felesleges.

2022. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt előre nem lehet tudni, mi hogy lesz. Ha ti ketten egymást akarjátok, akkor örökre együtt lesztek. Kísértés meg mindig lesz, akkor is, ha előtte 50 nővel voltál, akkor is.

Én inkább abban látom a szakítás okát többnyire, ha a felek elfejlődnek egymástól. Pl. egyik karriert csinál, másik meg leragad vhol.

2022. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Fárasztó96 ***** válasza:
92%
Ha szereted a barátnődet, akkor ne hagyd befolyásolni magad. Szakítás után oké, ha több mindenkivel kapcsolatba kerülsz. Addíg pattintsd le a tesót!
2022. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Semmi köze hozzá. A Te életed, nem az övé. Sok boldogságot!
2022. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!