Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Zavaró valóban? Párom előző...

Zavaró valóban? Párom előző házasságából született fiának óvodai ballagása lesz. Úgy volt a hogy a közös 20 hónapos kicsit addig átviszem anyuhoz, de az ő anyja mondta hogy miért ne jöhetne.

Figyelt kérdés

Erre a párom ideges lett hogy nem így lett megbeszélve, mert ez a nap csak a nagyról szól és mi lesz ha a kicsi hisztizni kezd stb. Mondtam hogy én fogok vele úgyis foglalkozni, nem értem őt miért zavarja?

Erre hogy ő kettesbe akart menni velem és majd ha lezajlott és haza adja a nagyot akkor majd áthozza anyutól a kicsit.

Más ezt hogy oldja meg?



2022. máj. 25. 06:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
Atvinnem anyamhoz a gyereket. Nem lehet megerteni, hogy a párod azt szeretné, ez a nap a másik gyerekről szoljon?
2022. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van a párodnak. Egyszer lehetne tartani a megbeszeltekhez magunkat.
2022. máj. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy szép pillanat, ha megoldhato, hogy csak a nagyra figyeljetek mindketten, miért ne tenned meg? És velhetoen ott lesz a másik szülő is, esetleg új párral. Lehet, hogy ezert spilazza túl cseppet a párod. Egyebkent aranyos lehet, ha az ovist két szulopar rajongja körül és tényleg kényelmesebb, ha nem zavar a pici.
2022. máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy itt minden a nagyról szól. Illetve nem lenne baj ha a kicsi nem ilyen viszonyba lenne mellette. Nem vette a nevére sem mert neki már van egy és nem akarta stb. Nem hiszem hogy más ahol több gyerek van ott lepasszolják a többit. Attól ő még nem viszi el a “showt” mert ott van.
2022. máj. 25. 06:30
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem vette a nevére? Apa ismeretlen, vagy mi? Ez egyébként egy másik sztori, hogy minek vagy vele meg te minek mész a ballagásra, de most passzold le a kicsit.
2022. máj. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

És csak a születése után derült ki, hogy nem akar gyereket?

Azért elvált szülők esetében kicsit más a helyzet, pláne ha nem is ő neveli.

Ismerősnél olyan gáz a helyzet, hogy te még örülj, hogy téged hívnak, engednek családi rendezvényekre.

2022. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Ő az apja de az én nevemen van. Ez se normális tudom és ezért is esik rosszul hogy csóri gyerek megint útba van.
2022. máj. 25. 06:39
 8/41 anonim ***** válasza:
34%

Az a baj, hogy tipikus mostoha vagy, aki utálja a nagyot.


Ennyi a helyzet. Én is átéltem ugyanezt, hidd el, remek érzés, amikor a mostohaöcséd szétbrmolja a szalagavatódat ("anyuka majd figyel rá, ó persze"), meg az összes képed vállalhatatlan, mert mindegyiken! idióta grimaszokat vág.

Mert jaj, anyuka mégsem szólt rá.


Mások szerint egy nagyon vicces, szerintem meg szánalmas, és bántó - pedig alapból kedvelem a testvéreimet, de ez azért szrul esett - főleg, mert meg volt beszélve, hogy a kisebbik öcsémet nem hozzák.


Aztán persze mégis, mer jaj, szegényke, egy estére a mamáéknál kell maradjon.

2022. máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette a nevére mert nem akart megegyet? Miert szültel akkor neki, bakker?
2022. máj. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
98%

Elvileg ezeket a dolgokat tisztáznotok kellett volna, mielőtt ilyen döntést hoztok.

Nem akarlak megbántani, de partner vagy ezekben a dolgokban, ha pedig egyedül hagy a gyerekeddel, hosszú folyamat lesz, mire bármit is tudsz tenni a gyerek jogaiért.

2022. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!