Jogos a kiakadasom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van, hogy az unokatesóim és a testvérem megbeszélték egymassal, hogy eljönnének hozzám holnap és elmegyünk enni valamerre, ami nem is lenne baj mert szívesen mennék velük, csak van egy kisfiam (1 éves) és mondtam nekik, hogy nem akarom vinni a kisgyereket ebbe a melegbe ha nem haragszanak és mondták,hogy jól van, oké. A baj ott kezdődik, hogy írtam a testvéremnek,hogy úgy csinálják hogy most költöztünk el és nagyon kicsi a lakás. Mondtam, nekik hogy gyertek nyugodtan de szűkösen fogunk elférni, mivel anyósomékkal lakunk ezért bent lettünk volna a szobánkba mert ők kint alszanak a nappaliba és apósom éjszakás és ugye aludna. Ugye mondtam nekik hogy úgy jöjjenek hogy kicsi helyen leszünk és erre ők még hozzák ezt is meg hozzák amazt is...holott mondtam nekik, hogy nem férünk el.

Leírtam, hogy ne legyen ebből harag de áttehetnénk máskorra amikor nem lesz ilyen meleg és elmegyek velük. És erre nekem estek, hogy így a klíma meg úgy a klíma. Hát engem nem érdekel a klíma, nem akarom vinni a kisgyereket sehova ilyen melegbe. És írtam nekik, hogy ezért nem kell megharagudni és hogy engem is megkerdezhettek volna hogy neked is jó Vagy akármi... nem ők eldöntötték meg azt is hogy vigyem a gyerekemet..és ideges lettem, elkezdték velem flegmazni hogy én nálam be kell jelentkezni olyan vagyok mint egy paraszt, meg hogy majd ősszel akkor megyünk enni amikor nem kell a klíma stb stb. Kiléptem a csoportból mert nagyon felhergeltek.

Utána írtam nekik miután lenyugodtam nagyjából hogy ezt meglehetett volna rendesen is beszélni és hogy attól még hogy nekik hetkoznap nincs dolguk itt dolgoznak és pihennének stb stb. De vissza se írták eddig még.

És nem hagy nyugodni hogy most én vessek magamra mert jogosan haragszanak vagy mégse...nem tudom és annyira zavar ez, nem is tudok aludni tőle.



2022. jún. 8. 01:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudtad volna rábízni a gyermeket arra a pár órára valakire?
2022. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem, mivel mindenki dolgozik és amúgy sem marad senkivel csak velem. Meg egyébként is azt mondták,hogy csak ő miatta jönnek.
2022. jún. 8. 01:18
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Jó nagy bunkók, puncsolna nekik a rosseb.
2022. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen melegbe? Hol van ez még a valódi nyári melegtől, később csak melegebb elsz.
2022. jún. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem kicsit katyvasz amit írsz.

De, én azt nem értem, hogy hozzád szerveznek úgy programot hogy te nem tudsz róla?


Az hogy a nagy melegben nem mész sehova ez elég nehy hülyeség, egy zárt szobában is meleg van, a nagy nyári hőség hol van még, és akkor októberig ki sem tervezel mozdulni otthonról?

2022. jún. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól értem, mikor felmerült az ötlet nem akartad azt mondani hogy ne jöjjenek, hanem magadban duzzodsz. És ha már így alakult, ahelyett hogy kimozdulnátok otthonról, neked az volt a terved, hogy elijeszted őket azzal, hogy egész nap egy szobában fogtok nyomorogni többedmagaddal és egy gyerekkel, teljesen csöndben. Majd megsértődsz hogy még így is kíváncsiak rád.

Ne fogd a gyerekre, ha nem akarsz velük találkozni. Ebbe már jól belekavartad magad. Máskor mond meg hogy bocs srácok, most nem jó, majd jövőhéten, vagy mond hogy gyerek nélkül tudsz csak menni. Amúgy teljesen érthetetlen módon félted a levegőtől a gyereket, szerencsétlen őszig bent lesz a szobában?

2022. jún. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy tipp: néha add át másnak is a gyereket, hadd szokja, hogy nem csak veled van, mert nagyon meg fogod szívni.
2022. jún. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Unokatestvérei a gyereket mentek volna megnézni, ha jól értem. Lehet igazad volt, de ezek után ne csodálkozz, ha már nem fogják a társaságodat keresni. Annyira meleg nem volt és egy klímás helyen tényleg kibírhattál volna 1-2 órát.
2022. jún. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

5ös, nem hozzá hanem az anyósáékhoz mivel a kérdező is az ő nyakukra pujázott le.


Kérdező, pofátlanság a rokonaidtól valaki más házába vonulni, főleg ha az pihenne. Így is elég nehéz lehet szegény apósodnak a gyereked miatt.

2022. jún. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Hm.. És te egy felnőtt nő vagy, egy 1 éves kisgyerekkel? 🤦‍♀️
2022. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!