Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám számára ez miért...

A bátyám számára ez miért ilyen mulatságos?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, már régóta ismerem, és már nagyon régóta tetszik. De mindig mesélt lányokról, aztán volt is barátnője, aki egy nagyon kedves és szép lány volt. Szakítottak tavasszal, a srácot megviselte, úgyhogy nagyon sajnáltam, meg próbáltam támogatni, nem mintha bármit is tudnék a szakításról… Szóval kicsit szomorú voltam a múltkor, mert ahogy beszélgettünk egészen személyes és intim lett a beszélgetés. És aztán viccesen megjegyezte, hogy csak az nyugtatja meg, hogy az én szerelmi életemnél nem tud tragikusabbat produkálni. Ami vicces is volt, meg picit fájt is. Meséltem neki a srácról aki nagyon tetszik évek óta, de marhára nem vagyok az esete, meg amúgy sincs bátorságom elhívni. És kicsit rossz érzés volt ezt így elmondani neki, mikor ő az. Ezt elmeséltem a bátyámnak, aki jót mosolygott, és mondta, hogy menjek oda, hívjam el valahova, legyek szexi meg ilyenek. Bár baromi kínosan sikerült, a srác egy erős talált mondott, azt mondta, hogy ha előtte nem ír, hogy nem, akkor áll a randi. Mára beszéltük meg, elkészültem, el is indultam, vagy 1000x néztem meg, hogy írt-e, mikor 10 perccel előtte megjött az üzenet, amit vártam. Mármint nem vártam, de tudtam, hogy így lesz. Visszafordultam és hazamentem. A bátyám megkérdezte, hogy “na, nincs randi?” Mondtam neki, hogy nincsen semmilyen randi és annyira elkezdett nevetni, hogy apu is kijött a szobából, hogy mi ilyen vicces. És a bátyám mondta neki, hogy “szerintem guinness rekordot döntött a -10 perces randival”. Szerintetek miért nevetett ki, ha ő mondta, hogy hívjam el? Ennyire nevetséges volt hinnem benne, hogy talán lehet valami? Szerintem soha többet nem fog ez a srác keresni, mert hülyét csináltam magamból…🙁 17L

2022. szept. 10. 20:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*talánt, bocsi😅
2022. szept. 10. 20:39
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez valahol tényleg mulatságos, de azért visszafoghatta volna magát.

A srác meg elég bunkó, 10 perccel előtte lemondani valamit... Örülj, hogy nem lett belőle semmi.

2022. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltál hülyét magadból! Plusz a srác is nagyon paraszt, már bocsánat, ha a randi előtt 10 perccel írt... Ne bánd egy percig sem, lesz jobb is.


Bátyád meg egy sügér. Nincs rá jobb szó. Gyerekes és érzéketlen - próbáld ne magadra venni, engedd el. Majd lesz ő még olyan helyzetben, ahol őt nevetik ki/ verik át...


Ne csüggedj! Még fiatal vagy, lesz majd párkapcsolatod.

2022. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ugy mindkettö " kitett magáért ".
2022. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő féreg! Szard le!
2022. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád egy bunkó paraszt a srác meg hát hogy is mondjam, elég nem tudja mint akar pontosan ember.
2022. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Barát zónában voltál és randizni hívtad. Ne foglalkozz a fiúval, én nem lennék meglepve ha később enné utánad a fene.
2022. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a retardoknak mulatságos. A bátyád egy fogyatékos.
2022. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne te érezd kínosan magad. Teljesen normális vonzódni egy sráchoz és vágyni arra, hogy randira menj vele, és sajnos a mai világban az is "normális" - egyébként nem az - hogy a fiatal gyerekek ekkora patkányok. Mindegy is, hogy szemetek vagy csak gyerekesek, ez akkor is nagyon gáz. Ilyenkor újra és újra megállapítom, milyen jó, hogy nincs testvérem, mert ilyesmit a legnagyobb ellenségétől vár az ember és nem a testvérétől. Nem ártana, ha valamelyik szülő leülne vele beszélgetni és helyretenné az agyát, ha az én fiam lenne, nem tenné zsebre, amit ezért kapna. Fel a fejjel, lesz még pasid, lehetőleg ne a bátyád ismerősi köréből válassz.
2022. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesód is elég bunkó meg a kiszemelted is.
2022. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!