Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a húgomnak,hogy bármiről tudjon velem beszelni?

Figyelt kérdés
Kamaszodik es sok gondja van latom meg abbol amikor a barataival beszél hallom, segiteni szeretnek neki de mindig ha megpróbálom elmondani neki hogy torodom vele,beszéljük meg figyelembe sem vesz.

2022. nov. 16. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ebben az életkorban ez alap. majd változik.
2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
15%
Nyílj meg neki, hátha úgy megnyilik. Lehet hülyén hangzik, de kérj tőle tanácsot stb :)
2022. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Előbb megy a Dunának, minthogy a kotnyeles tesóval dumcsizzon szerintem. Vannak reméljük barátai, szüleitek akivel tud beszélni ha akar. Te pedig foglalkozz a saját életeddel.
2022. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tudsz tenni, hogy elmondod, hogy bármikor hozzád fordulhat, ha elutasít nyilván nem vagytok olyan viszonyban. Majd ez alakul az évek során, de piszkálnod ezzel felesleges. Ha sír, szomorú kérdezd meg, hogy tudsz -e segíteni, ha nemet mond hagyd békén.
2022. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha van közös témátok, hobbi társaság próbálhatsz hozzácsatlakozni, témában nem feltétlen fixikailag, akkor már van egy közös pontotok. Vagy hívd meg vmi olyan elfoglaltságra ami érdekli, de ne tolakodóan, hogy a l3nyeg hogy vele legyél, csak érezzétek jól magatokat. Vszínű nem törődésre van szüksége hanem az energiái hasznosítására, ha nálad ki tudja élni magát nyert ügyed van.
2022. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért gondolod, hogy neki az segítene, ha veled beszélne?
2022. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Légy vele türelmes
2022. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
17%

2es vagyok, nem tudom miért pontoztatok le pedig én pont egy húg vagyok és tapasztalatbol írtam.

Köztem és nővérem közt tobb mint negy év van. Akkor lettünk jóban mikor már nem folenyeskedni akart hanem egyenranguan kezelni... És igen nálunk az áttörés az volt mikor egyszer ő kért tanácsot tőlem....

2022. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kotnyeleskedni szeretnek hanem vigyazni ra,valoszinuleg ez fura lehet mert a legtobb ember csak önmagával foglalkozik
2022. nov. 17. 08:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire kéne vigyázni? Komolyan kérdem.


Egyébként én sem a tesómmal beszéltem meg a dolgaimat - ő sem velem -, hanem a barátokkal.

2022. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!