Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogos, ha ez nekem rosszul esik?

Jogos, ha ez nekem rosszul esik?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, öcsém 18.

Több évig karatéztam, rendszeresen járok edzőterembe és összességében sportos testalkatom van, erős is vagyok egy átlagos nőhöz képest. Tini korunk óta szekáltuk ezzel egymást, hogy vajon ki az erősebb, de érdekes, hogy amikor felhozom, hogy döntsük el valahogy(szkanderral, vagy akármi mással) hogy ki az erősebb, mindig csak kinevetett, hogy "gyenge" lányként nekem úgy sem lenne esélyem, úgyhogy inkább ne is próbáljuk meg. Ami a legrosszabb, hogy párom is ugyanezeket mondja mindig. Mindketten járnak konditerembe rendszeresen, magasabbak nálam, valószínűleg nehezebbek is, de ettől függetlenül izmosabb, sportosabb vagyok és ki merem jelenteni, hogy szerintem erősebb is.

Nyílván nem veszem ezt nagyon komolyan, csak néha kicsit idegesít, hogy így lenéznek és csak törékeny kislány vagyok a szemükben :D Jogosan esik rosszul ez? (Nyílvan nem megy vérre a dolog, még mielőtt valaki kioktatna)



2022. dec. 26. 22:00
 1/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
90%
Érthető.
2022. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem érthető , hogy ha lenéznek akkor ez rosszul esik, mint ebben az esetben .
2022. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Engedd el. Nem érdemes ilyenek miatt neheztelni bárkire is.
2022. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem neheztelek, szó sincs erről, szimplán néha rosszul esik :D

Persze, nem mintha párom, vagy öcsém gyengék lennének az átlag fèrfihoz képest, de én sem vagyok csontkollekció, hogy ennyire gyengének nézzenek.

2022. dec. 26. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Totál meg lehet érteni.
2022. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, és megértem, hogy rossz. De a környezet nem fog változni. Te tudsz változtatni.

Eszedbe jutott már, hogy a belső konditeremben is el kellene kezdened edzeni?

2022. dec. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne versengj ebben a férfiakkal, mert nem bírják elviselni.

Szívesen!

2022. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen megértelek. Nekem is rosszul esne. Nem is kicsit. De arra gondoltál már, hogy azért nem állnak ki ellened mert ők is tudják, te lennél az erősebb és ez bántaná az egójukat? 🙃
2022. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele, a konditeremben a legtöbb férfi kb akkor súllyal edz mint én. Simán lehet hogy azért nem állnak ki ellened mert tudják hogy erősebb vagy és szégyellik.
2023. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!