Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tehette ezt? Milyen...

Hogy tehette ezt? Milyen testvér az ilyen?

Figyelt kérdés

Nekem és a bátyámnak is saját vállalkozásunk van(külön-külön). Az én elvem a minőségi munkaerőn alapszik, így csak a szerintem legjobbakat veszem fel. Igen, ám de a bátyám ezt pontosan tudja és amikor szerzek egy jó alkalmazottat akkor ő megtudakolja mennyit ajánlottam neki, ő pedig annak az 1,5szeresét felajánlja és ezzel gyakorlatilag ellopja az összes jó alkalmazottamat. Lassan bele betegszem ebbe. Rengeteget romlott a vállalkozásom színvonala, már alig tudom eltartani a 3 gyerekemet, a bátyám viszont szárnyal. Mit lehet tenni ilyenkor? Ti mit tennétek?

Én: 37 éves férfi

Bátyám:41 éves



2023. jan. 13. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Berényi Andris, te vagy az?
2023. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Az meg ki?
2023. jan. 13. 19:26
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Erre mondják azt az üzletben nincs család, csak a profit számít. Ez van. Ezt max kivédeni úgy tudod, hogy a munkaszerződésbe beleírod, hogy az alkalmazottak x évig nem mehetnek át x céghez, ha igen akkor szabálysértést követnek el.
2023. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésedből kiderül, hogy az 1-nek igaza van, te tényleg csak TV-ben láttál vállalkozásvezetést.
2023. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
#3, és a Szabálysértési törvény módosításához fizessen le néhány politikust?
2023. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy háztartásban éltek vagy hogy az ördögbe láttok bele ennyire egymás munkaügyeibe? Nem kell neki megmondani azt sem, hogy új embert vettél fel, nemhogy azt, hogy mennyit fizetsz neki.
2023. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel fel pár sehonnai bitangot aztán röhögsz a markodba amikor átcsábítja őket?
2023. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki mennyit fizetsz. Ill fizess te többet.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Darius- ***** válasza:
46%
Megtette, mert o egy hitvany alak, akinek csak a pénz szamit. De a hibas te vagy, mert engeded. Elcsabitja az alkalmazottaid ! Ha nem engednéd, meg tudna tenni ? Én még a munkahelyemre sem engedném be, nemhogy arra, hogy turkaljon a papirok kozott és az alkalmazottakkal beszélgessen. De ha mindezt munkahelyen kivul teszi, nyomoz, latja ki megy ki a munkahelyedrol és igy lép veluk kapcsolatba ? Ha igy van akkor ez mar problémasabb, ha az a o cége nagyobb profitot termel megengedheti azt, hogy tobbet fizessen az embereknek. Na de igy o bukik bevételt, valamiben santit ez az egész, ezt ki csinalna meg most oszintén ? Mert igy neki ez nem haszon, hanem veszteség.
2023. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Nem tudom, hogy csinálja. Nem akarom megsérteni őt, mert akkor többé nem áll velem szóba.
2023. jan. 13. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!