Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok.Van egy 13 éves öcsém,aki mostanában nagyon el van kanászodva.

Durván beszél a szüleinkkel,velem is szokott kötözködni,megjegyzéseket tesz az öltözékemre,sőt arra is volt példa,hogy,amikor barátnőimmel mentem a plázába,akkor elnevezett minden rbancnak,meg mi lesz,ha majd jön4-5 cigány,és megbsz.

De az eddig ledgurvább most pénteken történt,amikor mentem egy házibuliba(csak ritkán van ilyen)akkor leköpött,és megint elhordott minden krvának.Ilyenkor a szüleimtől mindig kap egy ejnye-bejnyét,de szerintem valami komolyabb retorzió kellene neki,mert már nagyon elegem van belőle.

Mit csináljak szerintetek?



2023. jan. 22. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kamaszodik, gyökér lesz még vagy két évig. Viselkedj vele úgy, ahogy ő veled.
2023. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel mobillal, tedd fel tiktokra, és röhögd ki a barátnőiddel.
2023. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keverj le neki egy bæszott nagy pofont
2023. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3:De akkor ő ököllel üt vissza
2023. jan. 22. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva. Nagyon helyre kéne tenni a gyereket,mert itt még nagyobb gondok is lesznek. Apád egy kicsit elkaphatná.
2023. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz,ha nem lesz kezelve.Üljenek le vele beszélni a szüleid,hogy oké, hogy kamasz meg a hormonok,de ez már nem normális.Én a helyedben,ha ilyeneket mond vagy tesz lepofoznám,ha meg megpróbál visszaütni akkor azt kivédem valahogy.Ha ez se válik be akkor büntetni kell.
2023. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6:Ha valaki erősebb,azt nem lehet kivédeni
2023. jan. 22. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Nevelni a szülőknek kell... arra is, hogy léteznek szóközök...
2023. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Veresd meg valami haveroddal haverjaiddal és mosd meg neki ha nem változtat akkor ez inentől rendszeres lesz.
2023. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9:Ez nem megoldás,mert ebből rendőrségi ügy lenne
2023. jan. 23. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!