Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én vagyok túl agresszív, vagy...

Én vagyok túl agresszív, vagy a tesómban van a hiba?

Figyelt kérdés

Tehát ez annyira idegesít, hogy bármit mondok (főleg, amikor komoly dolgokról akarok vele beszélgetni) neki ő nevetős fejet tesz rá, vagy kinevet..ez általában este szokott lenni, de akkor tudom, hogy már be van állva a fűtől, mint a gerely, pluszba csodálkozik, hogy nem tud pénzt gyűjteni, és ez már kurvára idegesít(persze a pénze az ő baj, engem az nem érdekel, nekem is van, de én legalább tudom is gyűjteni normálisan), annyira a szemébe mondanám, hogy "Baszdmeg, te füves fasz, idegesítő vagy ilyenkor, remélem tudod"

Vagy csak én vagyok túl agresszív?

Többször is gondolkodtam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, de nem tudom, hogy ez mennyire kivitelezhető testvérek között



2023. febr. 6. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha nővéred, miért füves f@sz? Nem füves picsa akkor már?
2023. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jogos lol
2023. febr. 6. 22:31
 3/13 A kérdező kommentje:
De ez most mindegy, szerinted én vagyok a hibás, mert túl komoly vagyok, vagy ő benne, mert..nem is az a baj, hogy füvezik, mert engem az nem érdekel, ő dolga, de, ha egyszer beszélni akarok vele, akkor miért ilyen? Nem mellesleg a többi tesóm sem nagyon erőlteti a kapcsolatunkat egymással. Inkább csak simán beletörődök ebbe már, nem mintha annyira szeretném őket
2023. febr. 6. 22:39
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Tehát a vigyori fej idegesít, nem az hogy drogos a tesód? Gratula...
2023. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem nagyon érzek iránta szeretetet, ebből kifolyólag nem is érdekel mit művel, valahogy a saját érzelmeimet előrébb helyezem, mint őt, ( mert igenis, ez rohadtul megbánt engem, főleg amikor szeretnék vele normális és, mint mondtam már komoly témákról beszélni és ezt csinálja) de ha lenne hajlandó javítani a kapcsolatunkon talán fogalalkoznék vele is
2023. febr. 6. 22:48
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor simána semleges kapcsolat a legjobb.
2023. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem felesleges egy olyan emberrel foglalkozni, aki drogozik.
2023. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Kamu.
2023. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi baráti körben szobanövénynek hívjuk az ilyeneket.
2023. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Kérdező, nem vagy agresszív, de valóban benned van a hiba. Egy általad nem irányítható helyzeten/személyiségen dühöngsz, hogy a te valamiféle érzelmi igényedet nem elégíti ki.

Sem érzelmileg, sem értelmileg nem "racionális", hogy "komolyan" akarsz beszélgetni egy a fűtől beállt személlyel, akivel szemben ilyen-olyan okok miatt ellenszenvet táplálsz. Minimum vagy fűmentes időszakban kellene ráírnod vagy csak sehogyan sem egyáltalán.

42F

2023. febr. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!