Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek rágógumit nyomnak...

Ha valakinek rágógumit nyomnak a hajába akkor azt tényleg hajvágással lehet csak orvosolni?

Figyelt kérdés
Lányok mit tennétek azzal a lánnyal aki ilyet csinálna veletek?

2023. febr. 8. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Állítólag lehozza a mogyorókrémes bedörzsölés is.
2023. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis. sebbenzinnel is leoldható pl.
2023. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben levágnám a rágógumizott tincset és annak az arcába vágnám, aki odanyomta.
2023. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Néha elég hozzá pár perc türelem, néha viszont valamivel célszerű feloldani picit a rágót (erre sajnos vagy inkább szerencsére nincs tippem).
2023. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Babaolajos kenegetés után is ki lehet fésülni.
2023. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki lehet szedni. Utána pedig belenyomnám annak a hajába aki ezt tette.
2023. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor bent voltam a gyógyszertárban, anyuka bejött, PUR habra kért valamit, mert lakásfelújítás volt és a gyerekek lefújták egymást.

Na az már komolyabb cucc, mint a rágó, nincs olyan oldószer, ami anélkül lehozná, hogy a bőr/haj megmaradjon.

Hajvágás...

2023. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Állítólag a kóla is jó rá.. undórító aki ilyet csinál
2023. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen volt is belőle balhé, csak nem tudom hogy miért kellett hajatvágni annak akinek belerakták.
2023. febr. 8. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, mert nem szívesen viselné a zaklatója büdös nyálának a maradványát sem a fején, hiába szedte ki.

Ez undorító viselkedés. Én is éltem meg durva dolgokat. Folyamatosan bántalmaztak, - mindezt azért, mert túlsúlyos és csendes voltam, egy barátom sem volt. Meg akartak verni, leköptek a lépcsőről, úgy hajigáltak jeges hógolyókkal, hogy órákig fájt, medicinlabdával ledobták a szemüvegemet, körzővel a szemem felé böködtek, tűvel dobáltak. Konkrétan életveszélyes volt iskolába járnom, és minden egyes nap kockáztattam a testi épségemet.

2023. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!