Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ikertesók! ti milyen Testvéri...

Ikertesók! ti milyen Testvéri viszonyban vagytok? egy vagy kétpetéjű ikrek vagytok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Mindenféle ikrek mindenféle viszonyban léteznek. Nyilván.
2023. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

3-as ikrek vagyunk. Nővérem 3 perccel idősebb mint én. Mi egypetéjűek vagyunk. Van egy öcsém aki utánam született 2 perccel. Gyerekként mindig én voltam az a testvér aki csak akkor volt jó, ha az öcsém, és nővérem összevesztek. Olyankor mindig hízelegtek, hogy ki mellé álljak. Vagy ők voltak ellenem, szóval gyerekként nem igazán voltunk összetartóak. Verekedés, sértődés, hiszti szinte mindennapos volt. De ha bármelyikünk bajban volt, vagy beteg volt, akkor nagyon szoros volt a testvéri kapcsolatunk. Felnőttként nagyon békés, és összertatóak maradtunk. Érdekes, hogy az öcsém a legfiatalabb, mégis mindenki azt hiszi ő a legidősebb, és ő nem az ikertestvérünk. Érdekesség, hogy képtelenek vagyunk messze élni egymástől. Mindhármunknak családja van már, mégis egy utcában lakunk, sőt az öcsém a szomszédom a társasházban. Nővérem 12 évvel ezelőtt USA-ba költözött, de végül hazajött, mert képtelen volt nélkülünk élni. Nem tudjuk az okát, talán genetikailag ragaszkodunk ahhoz, hogy együtt maradjunk.

42/N

2023. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg van köztük valami megmagyarázhatatlan kapocs is, megérzik mi van a másikkal.
2023. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!