Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tovább? Tarthatatlan a...

Hogyan tovább? Tarthatatlan a helyzet

Figyelt kérdés
A szüleink meghaltak és megörököltük a szülői házat. Két testvérem van. Az egyikükkel nem lehet kijönni mert agresszív és élösködik rajtam és a másik testvéremen neki van gyereke viszont az alkoholista párjával olyan szinten leélték a házat hogy azt lakhatatlanná nyilvánították tönkretették a fütést kitörtek egy ablakot tönkretették az ajtókat. Mivel verte a gyereket így mi jelentettük a gyámügynek és a házból el kellett költözniük külömben elvették volna a gyereket. Albérletbe költöztek és végre minden megoldódni látszott de nem kaptunk sehonnan hitelt így nem tudtuk felvásárolni a házból a részét. A gyereket ma elvették tőle mert az ottani szomszédai is bejelentéseket tettek ellene ráadásul az albérletet sem tudja fizetni mert nem hajlandó sem ő sem a párja dolgozni. Mivel nincs hova menniük így ide akarnak visszaköltözni de én ezt nem tudnám mégegyszer elviselni amit itt műveltek. Fizikailag és lelkileg is teljesen tönkrementem tőlük. Azt találtam megoldásnak hogy elköltözök én de a testvérem aki jelenleg is velem él hátbaszúrva érezné magát ezáltal és most fogalmam sincs mit tehetnék teljesen kétségbe estem. Senkit nem akarok hátba szúrni de én ezt mégegyszer nem bírnám ki ami itt folyt egy percig sem. Ha elköltözök a megmaradt családommal megszakad a kapcsolatom a fent említett okok miatt ha maradok talán olyat csinálok magammal amit én is megbánok. Ti mit tennétek a helyemben?

2023. máj. 19. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Költözz a testvéreddel.
2023. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ő hallani sem akar a költözésről
2023. máj. 19. 16:59
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor így járt. Annyira még nem szar a helyzet számára.
2023. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nagy a testvéri összetartozás, hogy senki senkivel nem jön ki, akkor kívülálló hogyan adjon tanácsot ? Ez családi belügy.
2023. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek? Feláldoznátok az egész eddigi életeteket vagy próba szerencse?
2023. máj. 19. 17:12
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Én lelépnék azonnal amint van lehetőség. A többit meg oldják meg ők. Egy életem van azt nem úgy fogom leélni, ahogyan nekik lesz jó.
2023. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék, nem is kérdés. Ajánld fel a költözést a testvérednek, ha nem él vele, az az ő döntése, ez után nem tehet szemrehányást neked.
2023. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Keresztet vetsz az örökségedre és elköltözve kialakítod a saját, normális életedet. Nagyon sok ember nem örököl semmit, mégis élik az életüket.
2023. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Felajánlottam neki. Azt mondta hogy ő nem fogja hagyni hogy kiélvezze egyedül a házat. De nem is tudná ha egyszer lusta dolgozni és elveszítené. Ha rajta múlt volna már elárverezte volna a bank. Nagyon erősen gondolkodom a költözésen de azért mégiscsak hiányozni fog a testvérem mert hát a testvérem de ha ez a megoldás nem tehetek rola :/
2023. máj. 19. 17:27
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Meséld el mi hiányozna egy agresszív élősködő testvéren?


"

azért mégiscsak hiányozni fog a testvérem mert hát a testvérem"


Ember vedd már észre magad..

2023. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!