Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen a kapcsolat teközted...

Milyen a kapcsolat teközted és a lánytestvéred között?

Figyelt kérdés
Olyan lányoktól várnék választ akiknek egy lánytestvérük van. :) Jól kijöttök egymással? Vagy nem?

2012. ápr. 11. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikkel nagyon jó. A másikkal átlagos. Az érdekes, hogy a húgommal klassz a kapcsolatom, akivel gyerekkoromban sokszor verekedtem :)
2012. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnők vagyunk. Együtt jöttünk el otthonról, és együtt lakunk.

24/L (hugi 21)

2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van egy 5 évvel idősebb nővérem. nagyon jól kijövünk, régebben egyszerűen mindent elmondtunk egymásnak, ma már kicsit kevesebbet, mert távol lakik és férje van, készül a vele való családalapításra. :) de még mindig nagyon jó programokat tudunk csinálni, beszélgetni. a rivalizálás az mindig is ott volt, ez bezony egy fájó pont. ő úgy érzi, jobbnak kell lennie nálam mindenben, mert elsőszülött (van még két tesóm rajta kívül), és bizonyítania kell mindig mások előtt, hogy többet ér, mint én és ez nagyon tud bántani. pedig az az igazság, hogy valamiben ő a jobb, valamiben meg én. de ettől függetlenül néha én is úgy érzem, jobbnak/szebbnek/okosabbnak/viccesebbnek kell nála lennem. mondom, ez egy kényes pont, de ettől függetlenül nagyon közeli a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni. a lehető legjobb nővér. :)
2012. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jó. Mindent irígyel, buta, semmi nem érdekli, csak a pénz. Pedig régen jó volt, de elment gyárba dolgozni, ez lett belőle. Fásult, buta, irígy nő.
2012. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Mindig is az volt. Túl buta, hogy rájöjjön, ezzel nem csak nekem, hanem magának is árt.
2012. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!